Neler Yeni

Çözüldü✓ B450m a Pro max bios sürümü

Expert71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Boss771
Arkadaşlar selamlar kısa bir süre önce bilgisayar topladım bu akşam sistemin montajını yaptık ama ekrana görüntü gelmiyor fanlar dönüyor RGB yanıyor her şey tamam ama görüntü gelmiyor biraz araştırdıktan sonra bios güncellemesi gerekebilir diyor elimdeki işlemci AMD antlhon 3000g bios güncellemesi gerekir mi? Eğer bundan kaynaklı değilse neden olabilir lütfen yardımcı olun çok hevesli bir şekilde topladım ama olmayınca uykumu kaçırdı 😢

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Arkadaşlar selamlar kısa bir süre önce bilgisayar topladım bu akşam sistemin montajını yaptık ama ekrana görüntü gelmiyor fanlar dönüyor RGB yanıyor her şey tamam ama görüntü gelmiyor biraz araştırdıktan sonra bios güncellemesi gerekebilir diyor elimdeki işlemci AMD antlhon 3000g bios güncellemesi gerekir mi? Eğer bundan kaynaklı değilse neden olabilir lütfen yardımcı olun çok hevesli bir şekilde topladım ama olmayınca uykumu kaçırdı 😢
Hocam dediğiniz anakart msi’ın sanırım sitesinden baktığımda cpu support’a ryzen yazılmış ama destekleme ihtimali var. Elinizde o anakartta çalışabilen bir işlemciniz varsa bios update atıp denemenizi tavsiye ederim bios update den zarar gelmez.

Expert71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Boss771
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet MSI anakart işlemcimi destekliyor ama bios updatesi istiyor mu emin değilim zaten eğer bios güncellemesi yüzündense halledilir ama tek sorun şu ki elimde başka işlemci yok :) bulmaya çalışacam inş teşekkür ederim yorumun için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba başka neden olabilir yada b450m pro Max (MSI) ile AMD antlhon 3000g kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi sizde aynı sorun oldu mu yoksa direkt açıldı mı

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Evet MSI anakart işlemcimi destekliyor ama bios updatesi istiyor mu emin değilim zaten eğer bios güncellemesi yüzündense halledilir ama tek sorun şu ki elimde başka işlemci yok :) bulmaya çalışacam inş teşekkür ederim yorumun için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba başka neden olabilir yada b450m pro Max (MSI) ile AMD antlhon 3000g kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi sizde aynı sorun oldu mu yoksa direkt açıldı mı
Rica ederim hocam, en kötü işlemci bulamazsanız bile bildiğiniz bir bilgisayarcıya gidip orada bios update yaptırabilirsiniz. Ellerinde illa ki işlemci vardır :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,817
Üyeler
152,966
Son üye
istare
Top Bottom