Neler Yeni

Yardım GA-A320M-S2H Bios güncellemesi hakkında

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
arkadaşlar selamlar sistemime 2021 yılının 10 ayında bios güncellemesi yapmıştım sürümü "F54D" ve şu anda da onu kullanıyorum sistemimde biraz kararsızlık var olduğunu söyleyebilirim fakat suçu bios'a hemen atamam yinede oyun sırasında oyunun ve sesin 1-2 saniyeliğine glitchlenmesi sanki retro bir oyun oynuyormuş gibi 'dıııııııııııııııııııt' şeklinde ses çıkarması ve tekrar eski haline gelmesi bir sorunum daha bilgisayarı kapattıktan sonra birkaç saat içinde tekrar açmaya çalıştığımda bazen ekrana görüntü gelmemesi fanlar dönüyor her şey çalışıyor fakat sistem gelmiyor çözüm olarakta kasadaki power butonuna birkaç saniyeliğine basılı tutup kapatıp sonra tekrar geri açmak bunu yaptığımda sorunsuz tekrar açılıyor bazende oyun fark etmeksizin fps düşüşleri yaşıyorum bilgisayarımı yeniden başlatınca oyunun aynı yerinde veya daha oynanması yoğun bir alanda daha yüksek fps'leri görüyorum bios dışında bütün chipset gpu windows veya ses driverları olsun güncel siteye baktığımda "F54" sürümü var güncellemelimiyim ?

birde nedense artık sitede F54D sürümü bios yok..

Top Bottom