Neler Yeni

B550m d3sh win11 açılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren ALTIN
Arkadaşlar yeni anakart aldım herşeyi taktım sorunsuz çalışıyor ancak m2 ssd üzerinde win 11 kuruluydu ancak şuan açılmıyor ve ne yaparsam yapayım olmadı flash bellek ile tekrardan kurayım dedim buda işe yaramıyor kurdurmuyor sürekli başa atıyor yardımcı olursanız sevinirim.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
sürekli başa atıyor derken

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,273
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar yeni anakart aldım herşeyi taktım sorunsuz çalışıyor ancak m2 ssd üzerinde win 11 kuruluydu ancak şuan açılmıyor ve ne yaparsam yapayım olmadı flash bellek ile tekrardan kurayım dedim buda işe yaramıyor kurdurmuyor sürekli başa atıyor yardımcı olursanız sevinirim.
USB'yi çıkarmadığınız için kurulum açılıyor. Yeniden başlatma sayacı gelince usbyi çıkartıp yeniden başlatmanız gerekiyor.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Önce bu bilgisayar win 11 çalıştıramaz hatası aldım cmd üzerinden hallettim kuruyor bitiriyor reset atıyor sonrasında ise tekrardan kurulum ekranına geliyor
flash diski çıkarıyor musun reset attığı esnada? veya 10 saniye reset uyarısında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren ALTIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB'yi çıkarmadığınız için kurulum açılıyor. Yeniden başlatma sayacı gelince usbyi çıkartıp yeniden başlatmanız gerekiyor.
flash diski çıkarıyor musun reset attığı esnada? veya 10 saniye reset uyarısında.
Çıkarıyorum ama olmuyor şuan tekrar deniyorum reset uyarısı gidince çıkartıyordum bir de o uyarı geldiğinde çıkartıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkarıyorum ama olmuyor şuan tekrar deniyorum reset uyarısı gidince çıkartıyordum bir de o uyarı geldiğinde çıkartıcam.
Yok abi olmuyor bu hatayı verdi şimdi de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada yükselt seçeneğini kullanırsam da olmuyor altta ki seçeneği de.

Ekler

• IMG_1854.jpeg
    IMG_1854.jpeg
    3.8 MB · Hit: 15
  • image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Hit: 16
Son düzenleme:
Top Bottom