Neler Yeni

B650 anakart bios ta m2 ssd görünmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nur
Merhaba
Asus Rog Strix B650-A Gaming anakartım var.
Samsung 860 evo m2 ssd kullanıyordum laptopumda ve şimdi onu söküp bu anakartın 2. M2 slotuna taktım birincisi gen5 olduğu için oraya gen5 alıp takacağım ileride. Ssdyi sıfırlamadım win 11 kurulu dosyalarim fln da içinde. Ama ne yazık ki biosta ssd görünmüyor.
Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba
Asus Rog Strix B650-A Gaming anakartım var.
Samsung 860 evo m2 ssd kullanıyordum laptopumda ve şimdi onu söküp bu anakartın 2. M2 slotuna taktım birincisi gen5 olduğu için oraya gen5 alıp takacağım ileride. Ssdyi sıfırlamadım win 11 kurulu dosyalarim fln da içinde. Ama ne yazık ki biosta ssd görünmüyor.
Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Biostan boot kısmını atar mısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biostan boot kısmını atar mısın.
Windows kurmak için taktım usb ama ssd görünmüyor bu arada ssd yi laptopta biçimlendirim şu an sıfır ona rağmen görmüyor
Screenshot_20240623_175011_Gallery.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Bedir Yiğitler
Muhtemelen laptopta csm modu açıktı advancede modea girip boot sekmesindeki ayarları paylaşırmısın

eren28tr

80+ Platinum
Windows kurmak için taktım usb ama ssd görünmüyor bu arada ssd yi laptopta biçimlendirim şu an sıfır ona rağmen görmüyor Alıntıyı görüntüle
F7 ile advanced kısmına gel ordan boot kısmını at.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows kurmak için taktım usb ama ssd görünmüyor bu arada ssd yi laptopta biçimlendirim şu an sıfır ona rağmen görmüyor Alıntıyı görüntüle
Şu videoyu izleyip denermisin birde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,697
Üyeler
156,821
Son üye
Altinay
Top Bottom