Neler Yeni

Öneri Babam İçin Telefon Önerisi Verir Misiniz?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
Hocam amoled ekranlı telefon önermem.Alacaksanız ips ekranlı bir telefon alın.İleride ghosting,yanma vb. ekran hataları veriyor ve şarjı ips ekrana göre daha az gidiyor.İki ekranıda kullanmış biri olarak söylüyorum.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam amoled ekranlı telefon önermem.Alacaksanız ips ekranlı bir telefon alın.İleride ghosting,yanma vb. ekran hataları veriyor ve şarjı ips ekrana göre daha az gidiyor.İki ekranıda kullanmış biri olarak söylüyorum.
super amoled m15 yetmez mi. Sonuçta peder arama yapmak için kullanacak. En fazla okey oynar botlarla öyle elinde gezdiren biri değil sadece aramadan aramaya eline alır. arada bir kaç saat okey oynar

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
super amoled m15 yetmez mi. Sonuçta peder arama yapmak için kullanacak. En fazla okey oynar botlarla öyle elinde gezdiren biri değil sadece aramadan aramaya eline alır. arada bir kaç saat okey oynar
Hocam edindiğim tecrübelerime dayanarak söylüyorum.Amoled iyi bir ekran olsa Apple tercih ederdi. Redmi 12 neden düşünmüyorsunuz? Özellikleri ile güncel telefon ve babanızın ihtiyaçlarını rahat karşılar.

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
samsung

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Samsung' un panellerinde öyle bır sıkıntı yok. Ve Amoled renk vs olarak IPS' e fark atıyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,038
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yok amoledlerde parlaklık çok yüksekse ve aynı ekranda çok uzun süre kalırsan amoled yanığı oluyor ondan yarı parlaklık gibi parlaklıklarda kullanmak daha iyi bendede mesela amoled yanığı var şuanda ama pek belli olmuyor

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Redmi 12 önerdi arkadaş. Çok kararsız kalıyorum böyle olunca

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
Redmi 12 12 nm Helio G88 işlemci olduğu için alınmaz. Pili su gibi içer ve işlemcinin performansıda M15' in işlemcisine göre daha kötü.
Redmi 12 kullandınızda mı böyle yorum yazıyorsunuz? Üstelik babası bir gamer değil.Sadece okey oynarmış,arama yaparmış.Oyun için alacaksa Asus Rog Phone bakabilir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,038
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Yunus