Neler Yeni

Bağış İsteyip Yayın Süresini Uzatan Kanallar Hakkında

xTURANN

80+ Bronze
Sorgulama, takma kafana bak işine geç kankam.
İsteyen istediğini yapar. Adamın parası var atıyor, diğeri de yayın açıyor para verin uzun süre yayın yapıyım diyor. Bir sıkıntı yok yani ortada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten o haddimize değil bu haddimize değil diye diye yok şu manifesting master kitabımı al yok şu astroloji kitabımı al zengin ol yok tılsımlı kitap cart curt diyenler çıktı. Biz haddimize değil dedikçe vasıfızlar veya dolandırıcıları bu zihniyetleri yiyip bitiriyor. Saolsun kimsede demiyor ben neden veriyorum bunlara diye. Elbette karışmak olmak özgürlerdir ama eleştirebiliriz diye düşünüyorum
Bu dediğiniz de kimsenin haddine değil mesela :D

Dediğiniz gibi manifesting master kitabı, astroloji kitabı alın diyorlarsa ve sen almıyorsan, seni ilgilendiren bir durum yoktur. Fakat şu konuda hak verebilirim, böyle böyle ünlü oluyorlar ya da ünlü olmaya yakın oluyor. Sağda solda sürekli görür oluyoruz. O Durumda da engelleyip hayata devam edeceğiz.

- Paran var mı ?
+ Var
- Çokomel 3 Lira
+ Al 3 Lira
- Al Çokomel

Artık burayı nasıl değerlendirirsen..

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,363
İsim
Olcay akbulut
Sorgulama, takma kafana bak işine geç kankam.
İsteyen istediğini yapar. Adamın parası var atıyor, diğeri de yayın açıyor para verin uzun süre yayın yapıyım diyor. Bir sıkıntı yok yani ortada.

Bu dediğiniz de kimsenin haddine değil mesela :D

Dediğiniz gibi manifesting master kitabı, astroloji kitabı alın diyorlarsa ve sen almıyorsan, seni ilgilendiren bir durum yoktur. Fakat şu konuda hak verebilirim, böyle böyle ünlü oluyorlar ya da ünlü olmaya yakın oluyor. Sağda solda sürekli görür oluyoruz. O Durumda da engelleyip hayata devam edeceğiz.

- Paran var mı ?
+ Var
- Çokomel 3 Lira
+ Al 3 Lira
- Al Çokomel

Artık burayı nasıl değerlendirirsen..
ben zaten beni ilgilendiriyo bu benim DAVAM demiyorum ki, isteyen istediğini alsın ama ben eleştiricem diyorum
iyi geceler

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
Dediğin adam GTA yayını çeken degil mi tugay ismi
Tugay o kadar fazla bağış alan birisi değil diye biliyorum ortalama 30 60 arası izleyicisi olup 10 15i bağış atıyordur.

Tugay o kadar fazla bağış alan birisi değil diye biliyorum ortalama 30 60 arası izleyicisi olup 10 15i bağış atıyordur.
Edit:Tugaymış.Aslında severek izlerdim zamanında kendisini muhabeti sarıyor ama bu kadar fazla bağış toplaması ne bileyim bişey diyemedim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Parayla yayın süresi ne alaka? Yayını istediği kadar açmıyor mu?

majorw0w

80+ Silver

Edit:Tugaymış.Aslında severek izlerdim zamanında kendisini muhabeti sarıyor ama bu kadar fazla bağış toplaması ne bileyim bişey diyemedim.
o ya direk geldi önüme meblağsı :D

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ne gereksiz bi konu

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,359
İsim
Çağatay
Geçenlerde karşıma bir kanal çıktı ismini vermicem, 10 TL verirsen yayın süresini 4dk uzatıyor yayını izledim chati okudum felan, valla size şunu diyim adamlar bugunu bulmuş yöntemin 26 gün aralıksız yayın açık ve bunu yapanlar bağışla uzatıyor.

26 günde topladığı bağış 58.893 TL ben anlamıyorum bizim insanımız mı enayi yoksa bu oltalama taktiğine nasıl düşüyorlar, chatte mesajlaştım 30 dk felan uyanık olan tek kişiyim ve linçlediler beni herkes NPC gibi davranıyor :D

Bu forumda böyle arkadaşlar varsa beni aydınlatsın, bana çok saçma geliyor bunlar.

Şunuda ekliyim yayında sürekli kira borcum var felan diyor ekibiyle birlikte, bizde kanal açalım ülkede yem çok madem.
Pavyona giden insanlar, sigara içen insanlar gibi bir durum bu da (zevk meselesi), sabahtan akşama kadar köle gibi çalışıp, üstüne başına kıyafet, dolabına yiyecek almayıp yayıncılara para atan çok tip gördüm. O halinden mutlu kimseye zararı yok, bizi de ilgilendiren bir durum yok. Yapabilen varsa denesin yapsın. Kolay iş gibi gözükse de kitle toplamak ve popüler olmak (tiktok dışında) zor.

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
arkadaşlar anlaşamadığımız konu şu bu para adamın parası bir şekilde kazanmış istediği gibi harcar, ister dolandırılır ister yayıncıya atar ister biriktirir. Gidipte enayilik dersen chati toxiclersen sana noluyor hıyar benim param diyebilir hakkıdır :D Parayı nasıl harcayacağına da bir zahmet karışmayalım. O yaştan sonra dolandırıcıyla gerçeği de ayırt etsin bir zahmet. Ayrıca dünya düzeni ile alakasını çözemedim :D Belli çerçeve içinde eleştirebilirsin tabi ona bir şey denmez. O toxic kitleden bahsediyorum.

işte enayi demek eleştiri olmuyor hocam sıkıntı orada. Tepki görünce de ne dedim ben demeyeceksin :D
İstediğimi söylerim seni ilgilendirmez. Ne dedim ben falan demedim kibarca ikile işine bak dedim ama anlamıyorsunuz. Sen de belli ki yapıyorsun bir enayilik ki vatanı savunur gibi savunuyorsun. Enayilik enayiliktir. Boş yere kendini yorma.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,311
İsim
Mehmet Aslan
İstediğimi söylerim seni ilgilendirmez. Ne dedim ben falan demedim kibarca ikile işine bak dedim ama anlamıyorsunuz. Sen de belli ki yapıyorsun bir enayilik ki vatanı savunur gibi savunuyorsun. Enayilik enayiliktir. Boş yere kendini yorma.
Arkadaşım sanane milletin parasından buna niye bu kadar yükseldin. Çok kıskanıyorsan git kendin yayın aç. Hemen yapıştırdı sıfatı sende mi onlardansın diye ne alakası var onlarla olmaktan. Kendi kendine tribe girme. Niye linç yediğin belli oluyor. Kıskanmışsın belli oluyor kendini kandırma :)

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
Arkadaşım sanane milletin parasından buna niye bu kadar yükseldin. Çok kıskanıyorsan git kendin yayın aç. Hemen yapıştırdı sıfatı sende mi onlardansın diye ne alakası var onlarla olmaktan. Kendi kendine tribe girme. Niye linç yediğin belli oluyor. Kıskanmışsın belli oluyor kendini kandırma :)
Aşırı kıskandım derhal bir enayi de ben bulmalıyım :D Kimsenin parasında pulunda gözüm yok benim neyse ki. Ben nasıl kimsenin cebine elimi sokup harcamasını durdurmuyorsam kimse de benim yorumuma karışamaz. Yükselme sebebim g*te g*t denilmesine senin gibi uyuz olan tiplerin insanların yorumuna karışması. Vatanı savunur gibi kendi enayiliklerini veya başkalarınınkini savunması. Belki bunu yapmadın ama benzer bir enayilik yapmışsın yoksa böyle canhıraş hala laf yetiştirmeye çalışmazdın. İkile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Güler
ah azcık oyunlarda iyi olsam ve ortam müsait olsa yayın açar 3 5 kuruşta ben kazanırım :) 8k borç var ve işsizim 8k borç işsiz adama fazla miktar az ama işsiz adama fazla cok degil günlük 150 tl kazansam bile yeter yayından millet deli gibi bağışta bulunuyor sevdikleri yayıncılara

Top Bottom