Neler Yeni

Çözüldü✓ Balkona Yakın Setup Kurabileceğimiz Güzel Masa Önerisi

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir
bütçeyi belirtmememin sebebi sınırlama yok şuanlık ama tuzlu bir şey olmasını da istemem ve ben burada bir markanın ürünlerinin kalitesini tartışmıyorum ister kaliteli olsun ister olmasın bana kesin bir şey göster
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepiniz aynı kafadasınız zaten anlayamazsınız iyi uykular :D
hangi kafadayız bence sen başka kafadasın

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
hepiniz aynı kafadasınız zaten anlayamazsınız iyi uykular :D
Sen çok zekisin değil mi kardeşim? Hâla ısrarcısın. Emir kipiyle konuşuyorsun. Aynı konuşmayı bir de Technopat'ta yapsana. Bakalım 5 dakika forumda durabilecek misin.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
En son birine yardım edeceğim diye uyarı yedim. Bunun gibi tipler hayatında yalnız yaşar zaten. Herkes tarafından hor görülür. Bizim gördüğümüz gibi.
çok anlarsınız ya tanımadığınız insanların hayatından kesinlikle asosyal ve toplumdan uzak bir insanım bence de en iyi bilen sensin ve anlamıyorum derdiniz ne yaptığın şeyin faydalı olmadığını söyleyip bana lazım olanı söyledim hepiniz üzerime çullandınız toxiclenmemek elde değil eğer sinir birisi olsaydı karşınızda

şahin doğan

80+ Platinum
Sen çok zekisin değil mi kardeşim? Hâla ısrarcısın. Emir kipiyle konuşuyorsun. Aynı konuşmayı bir de Technopat'ta yapsana. Bakalım 5 dakika forumda durabilecek misin.
Artık DA forumunda kuralları biraz ağırlaştırması lazım. Kaba agresif dil için illa birine hakaret düzeyinde laf etmek gerekiyor.

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir
çok anlarsınız ya tanımadığınız insanların hayatından kesinlikle asosyal ve toplumdan uzak bir insanım bence de en iyi bilen sensin ve anlamıyorum derdiniz ne yaptığın şeyin faydalı olmadığını söyleyip bana lazım olanı söyledim hepiniz üzerime çullandınız toxiclenmemek elde değil eğer sinir birisi olsaydı karşınızda
biz toxic falan değiliz insanlar neden bunu anlamıyo kendin toxicsin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bak dostum, sözlerin nefret dolu. Bu şekilde en yakın arkadaşınla da konuşsan senden uzaklaşır. Rica etmeyi öğrenmen gerekir. Burada kimse özel bir yetkiye sahip değilken bir müdürle konuşur gibi konuşurum herkesle. Forum tarzı yerlerde resmi bir dil kullanmak zorundasın. Aksi taktirde ömrün kısa olur.

Öneri için de birazdan birkaç ekleme yapacağım.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
farkındayım şuan konuşma tipimden dolayı algınız değişti ama bu konu bu kadar uzamadan kısaca çözülebilirdi de hepinizin üzerime geleceğini bilseydim kısa tutardım

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Turuncu Keskin
Neden bu kadar gerginsiniz.. :(

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
Bak dostum, sözlerin nefret dolu. Bu şekilde en yakın arkadaşınla da konuşsan senden uzaklaşır. Rica etmeyi öğrenmen gerekir. Burada kimse özel bir yetkiye sahip değilken bir müdürle konuşur gibi konuşurum herkesle. Forum tarzı yerlerde resmi bir dil kullanmak zorundasın. Aksi taktirde ömrün kısa olur.

Öneri için de birazdan birkaç ekleme yapacağım.
birisi bir kere yaptı diye her zaman yapmıyor böyle şeyler karşıdakinin dediklerine bağlı ve ben böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım üzgünüm

şahin doğan

80+ Platinum
herhangi bir hakaret yok bir şey yok neyden bahsediyorsun sen
Bunu anlamakta zorluk çekmene şaşırmadım. Bak kardeşim düzgün dille anlatıyorum. @Furkan Karagülle size İKEA'dan almanı öneririm dediğinde, mağaza önerisi yerine ürün önerisi istiyorum vs demek yerine " ya bana mağaza önerisi yapmayın öyle olsa ben de bakmasını bilirim siz bana sadece ürünü atın böyle yapmanıza uyuz oluyorum hiç yardımcı gelmiyor" demenin kabalık ve agresif dilden farkı yok. Sen bunu anlayacak biri olsan sonraki mesajlarında böyle konuşmaya devam etmezdin.

Top Bottom