Neler Yeni

? Bana yanlışlıkla 2.000 ₺ oyuncu koltuğu gönderdiler. Şaka değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Bu genelde yoğunluktan dolayı iptal edilen ürünler silsile yolu ile birden fazla kişiye iletildiği için en son kargoyu yapan adamada gecikmeli bilgi gidiyor oda siparişi paketleyip gönderiyor. Hepsiburadanın deposu çok büyük iş yükü gereğinden fazla bunlar normal karşılanıyor. Ve bazen hibe edip ürün size hediyemiz olsun geri göndermeyin gibi durumlarda olabiliyor başıma geldi bizzat :D

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Arkadaşlar şuan şaşkınlık içerisindeyim.
Ben hepsiburada.com dan 1.999 ₺'ye Seduna Gamer Series Blood Oyuncu Koltuğu siparişi vermiştim ama o akşam xDrive Toryum indirime girince hemen Seduna'yı iptal edip paramı geri aldım ve xDrive sipariş ettim ama gel gelelim ki Seduna yanlışlıkla iptal ettiğim ürünü bana gönderdi şuan ve önümde.
Tabi ki de bu ürün haram ve kullanmayıp firmayı arayarak iade ettireceğim.
Sadece şaşkınlığımı sizler ile paylaşmak istedim.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Eğer bizzat direk olarak sen aldıysan seduna yazıyor sonuçta kargo üzerinde vakit kaybetmeden iletişime geçmeniz gerekir idi veya da farkettiniz durumu kargo firmasına seslenmeniz gerekir idi sonuçta ürün alırken sağına soluna bakılıyor bir sıkıntı olmuş mu diye kargo da ben şahsen bakıyorum bakmadan alan var mı bilmem orasını lakin oluyor böyle şeyler benim de başıma geldi iptal ettiğim ürün geldi ama eksik geldi dedim böyle böyle gelmeyen ürün ucuz idi zaten bu pahalı bir daha dedim iade ile uğraşmayım işime lazım sonuçta farkı dedim ödeme yapıyım bana ürün söylediler aldım onu para akışını o şekil de halledildi. Hatta olayı şu kargoyu açmadım aradım dedim bana ürün gelmiş iptal etmeme rağmen ne yapayım dediler kargoyu açın bakın açtım baktım bana iletilen şekil de sonra olayın akışı devam etti. 15 gün kargoyu beklemiştim zaten iptali ben de yapmadım otomatik iptale düşmüştü.

Neyse konudan çok uzaklaştım kısa ve öz anlık hızlı işlemler önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,895
İsim
Burak Karadağ
Eğer bizzat direk olarak sen aldıysan seduna yazıyor sonuçta kargo üzerinde vakit kaybetmeden iletişime geçmeniz gerekir idi veya da farkettiniz durumu kargo firmasına seslenmeniz gerekir idi sonuçta ürün alırken sağına soluna bakılıyor bir sıkıntı olmuş mu diye kargo da ben şahsen bakıyorum bakmadan alan var mı bilmem orasını lakin oluyor böyle şeyler benim de başıma geldi iptal ettiğim ürün geldi ama eksik geldi dedim böyle böyle gelmeyen ürün ucuz idi zaten bu pahalı bir daha dedim iade ile uğraşmayım işime lazım sonuçta farkı dedim ödeme yapıyım bana ürün söylediler aldım onu para akışını o şekil de halledildi. Hatta olayı şu kargoyu açmadım aradım dedim bana ürün gelmiş iptal etmeme rağmen ne yapayım dediler kargoyu açın bakın açtım baktım bana iletilen şekil de sonra olayın akışı devam etti. 15 gün kargoyu beklemiştim zaten iptali ben de yapmadım otomatik iptale düşmüştü.

Neyse konudan çok uzaklaştım kısa ve öz anlık hızlı işlemler önemli.
Bana getiren kargocu güvenilecek biri değil. Yaşadığım yer 40.000 nüfusluk ufak bir ilçe herkes herkesi tanır bilir. Kendisini az çok uzaktan tanırım. En azından Seduna'yı aradım bunlar durumu kendi önlerine not aldılar ve kargo aracı yönlendirecekler. Böyle olması daha manidar olmuştur diye düşünüyorum. Bu devirde herkese güvenme.

Dexes

80+ Bronze
Ben hepsiburada.com dan 1.999 ₺'ye Seduna Gamer Series Blood Oyuncu Koltuğu siparişi vermiştim ama o akşam xDrive Toryum indirime girince hemen Seduna'yı iptal edip paramı geri aldım ve xDrive sipariş ettim ama gel gelelim ki Seduna yanlışlıkla iptal ettiğim ürünü bana gönderdi şuan ve önümde.

Başkaları olsa satar. Yaptığınız takdir edilesi bir hareket.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bana getiren kargocu güvenilecek biri değil. Yaşadığım yer 40.000 nüfusluk ufak bir ilçe herkes herkesi tanır bilir. Kendisini az çok uzaktan tanırım. En azından Seduna'yı aradım bunlar durumu kendi önlerine not aldılar ve kargo aracı yönlendirecekler. Böyle olması daha manidar olmuştur diye düşünüyorum. Bu devirde herkese güvenme.
Eğer kod vermezsem bir sıkıntı çıkmaz. Zaten başıma gelen başka bir olay da var. Ben de koltuk aldım zamanında kata cikaramadiklarini söyleyip beni aşağı çağırdılar oldu ki o ürünü cikarmasalar ne kod verirdim ne bir şey paşa paşa çıkarırlardı arardım direk gerekli yeri veya da video çekip gerekli yerlere atardım. Mesele güven değil ne yapabileceğini hakkını ve işleyişi bilirsen bir halt olmaz.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Zamanında burger kingten 6 kişi menü almıştım 8 soğan halkası yerine 64tane gelmişti
Evet saydım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR