Neler Yeni

Banggood ürün ne zaman gelir?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Dün banggoddan kuponlarla birlikte 860 TL'ye Beyaz renk- Kahverengi switch rk61 aldım. Ama aldıktan sonra ürün stokta yok 26 mayısa kadar gönderilir diyor. Daha önce bu durumla karşılaşan ve kargosu gelen oldu mu? Geldiyse ne kadar sürede geldi? İsteyen olursa ürünün linki:

Kemo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Kamil Tutal
Bir ay önce banggood'dan MK61 aldım. Ertesi gün stokta yok yazısı çıktı ve 40, gün sonra geleceği yazıyordu. 10gün kadar bekleyip iptal ettim, yazı hiç değişmedi çünkü

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir ay önce banggood'dan MK61 aldım. Ertesi gün stokta yok yazısı çıktı ve 40, gün sonra geleceği yazıyordu. 10gün kadar bekleyip iptal ettim, yazı hiç değişmedi çünkü
Anladım hocam.

Furqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Furkan balcı
Dün banggoddan kuponlarla birlikte 860 TL'ye Beyaz renk- Kahverengi switch rk61 aldım. Ama aldıktan sonra ürün stokta yok 26 mayısa kadar gönderilir diyor. Daha önce bu durumla karşılaşan ve kargosu gelen oldu mu? Geldiyse ne kadar sürede geldi? İsteyen olursa ürünün linki:
Allah bilir kanka ben şöyle rezil bir durum yaşadım ürünüm yaşadığım yer yani sivasa geldi 10 gün bekledi kargo şubesinde (hangisi olduğu bilinmiyor müşteri hizmetlerine yazdım onlarda bilmiyor oyaladılar) şimdi geri yollamışlar firmaya koparsın
1682349641307.png

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Allah bilir kanka ben şöyle rezil bir durum yaşadım ürünüm yaşadığım yer yani sivasa geldi 10 gün bekledi kargo şubesinde (hangisi olduğu bilinmiyor müşteri hizmetlerine yazdım onlarda bilmiyor oyaladılar) şimdi geri yollamışlar firmaya koparsınAlıntıyı görüntüle
Hangi nakliye yöntemini seçmiştiniz

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Türkiye direkt posta değildi ilk alışverişim olduğu için acemiliğime geldi galiba banggod üzerinden posta gibi bir şeydi
Anladım hocam. Ben belirtilen süreyi bekleyeceğim gibi ama bakalım

Natisse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alper Eşel
hocam ben blitzwolf kb-3 aldım. Geçen ayın 25inde sipariş ettim dün elime ulaştı. ortalama olarak ona göre bi hesap yaparsınız.

Top Bottom