Neler Yeni

Banka kartı ile taksitle pc alabilir miyim

Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Anasının Kuzusu
Arkadaşlar taksit ile bı PC almak istiyorum ama bu ekstre meselesi konusunda ne yapmam lazım garanti maaş hesabı kullanıyorum şuan elimde kartı da var alışveriş vs yapabiliyorum gerek netden gerek normal olarak ama taksit yapmak istediğimizde bu ekstre meselesi varmış yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar taksit ile bı PC almak istiyorum ama bu ekstre meselesi konusunda ne yapmam lazım garanti maaş hesabı kullanıyorum şuan elimde kartı da var alışveriş vs yapabiliyorum gerek netden gerek normal olarak ama taksit yapmak istediğimizde bu ekstre meselesi varmış yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
kredi kartının olması lazım dostum normal parakart heralde seninkinin o kart ile olmaz ne kadarlık pc alıcaksan kartının mesela 10k limiti olması lazım ki taksitli alabilesin

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Hesabında o paranın olması gerekiyor olduktan sonra taksitlendirebiliyorsun senin ne kadar - ye düşebileceğini yazar zaten.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
Hayır. Sadece kredi kartı ile. Her kredi kartı ile de olmuyor.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Banka kartlarında taksit olmuyor. Limiti yeterli kredi kartının yoksa alışveriş kredisi kullanabilirsin.

Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Anasının Kuzusu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kredi kartının olması lazım dostum normal parakart heralde seninkinin o kart ile olmaz ne kadarlık pc alıcaksan kartının mesela 10k limiti olması lazım ki taksitli alabilesin
Şuan 10k limit var diye gösteriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtiçi günlük 5 k diyor

Hesabında o paranın olması gerekiyor olduktan sonra taksitlendirebiliyorsun senin ne kadar - ye düşebileceğini yazar zaten.
Şuan 18 olmadığım için kredi kartı çıkaramıyorum

Banka kartlarında taksit olmuyor. Limiti yeterli kredi kartının yoksa alışveriş kredisi kullanabilirsin.
O nasıl oluyor

Bünyamina

80+ Gold

Yurtiçi günlük 5 k diyor

Şuan 18 olmadığım için kredi kartı çıkaramıyorum

O nasıl oluyor
O çekilebilen limit falan filandır 18 yaşında değilsin babanı referans gösterip kartmı aldın anlamadım ben olayını gereken bilgileri saklayıp ss atarmısın 10k diyen yeri

Arif

80+ Bronze
Banka kartı ile taksit yapamazsın ama bankaların (nakit avans,artı para) vb sistemleri var hesabında para olmasa bile belli bir limit veriyor onunla harcama yapıp o harcamayı taksitlendirebilirsin.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Banka kartı ile taksit yapamazsın ama bankaların (nakit avans,artı para) vb sistemleri var hesabında para olmasa bile belli bir limit veriyor onunla harcama yapıp o harcamayı taksitlendirebilirsin.
Demek istediğim esnek hesap diyede geçebilir her bankada farklı ismi var oradan harcadığın parayı taksitlendirebiliyorsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Alamazsın

Qzer

80+ Bronze