Neler Yeni

Banka kartı önerir misiniz ?

Tre-x

80+ Silver
bundan önce papara çıkarmak istiyordum fakat daha önce numarayı kullandığım hesabı kapatamadım şimdi papara dışında papara gibi bir kart çıkaracağım ama hangisini çıkaracağımı bilmiyorum 18 yaşından küçüğüm isteklerim istediğim bankaya para atabileyim istediğim bankadan bana para atılabilsin yani ben herhangi bir ziraat hesabına para atabileyim herhangi bir ziraat hesabıda bana para atabilsin
@Mehmet Yılmaz @AneX

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
bundan önce papara çıkarmak istiyordum fakat daha önce numarayı kullandığım hesabı kapatamadım şimdi papara dışında papara gibi bir kart çıkaracağım ama hangisini çıkaracağımı bilmiyorum 18 yaşından küçüğüm isteklerim istediğim bankaya para atabileyim istediğim bankadan bana para atılabilsin yani ben herhangi bir ziraat hesabına para atabileyim herhangi bir ziraat hesabıda bana para atabilsin
@Mehmet Yılmaz @AneX
en iyisi kendine bir banka hesabı açman

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,106
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
18 yaş altını bilemiyorum.

Tre-x

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Bekir Emir
@Mehmet Yılmaz @AneX
18 yaş altında banka hesabı açmak için ailenle beraber şubeye gitmen onların onayının olması gerekiyor. Tek başına hiçbir banka hesabı açtıramazsın. Aile onayı gerekiyor annen veya baban izin verince açabiliyorsun. Herhangi bir sorun yaşadığında da yine imza yetkin vs olmadığı için ailenin ilgilenmesi gerekiyor.

Tre-x

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaş altında banka hesabı açmak için ailenle beraber şubeye gitmen onların onayının olması gerekiyor. Tek başına hiçbir banka hesabı açtıramazsın. Aile onayı gerekiyor annen veya baban izin verince açabiliyorsun. Herhangi bir sorun yaşadığında da yine imza yetkin vs olmadığı için ailenin ilgilenmesi gerekiyor.
Peki kart veriliyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Bekir Emir
Peki kart veriliyor mu
Veriliyor banka uygulamasına vs herşeyi kullanabiliyorsun kendin, sadece dediğim gibi başta aile onayı lazım ondan sonra herşeyi sende kullanabiliyorsun. Para çekme para yollama alma vs vs

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,731
İsim
Egemen Toz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
ailenle gidip herhangi bir bankadan açtırabilirsin diye biliyorum, enpara açtır eğer banka kartı istiyorsan.

Tre-x

80+ Silver

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Top Bottom