Neler Yeni

🔥İndirim BannerLord İndirim ( Okumanız Tavsiye Edilir!!)

Alprn53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Kahraman
Selam Arkadaşlar BannerLord %10 İndirime Girdi ( 150 TL Den 135 E Düştü ) Fakat BannerLord'un Yapımcıları Fiyatın 20 Eylül'de Artacağını Yazdılar. İndirim Çok Değil Fakat Fiyatı Arttığı Zamana Göre İndirimli Olucak, Şimdiden İyi Oyunlar.
IMG_20220914_153211.jpg

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Selam Arkadaşlar BannerLord %10 İndirime Girdi ( 150 TL Den 135 E Düştü ) Fakat BannerLord'un Yapımcıları Fiyatın 20 Eylül'de Artacağını Yazdılar. İndirim Çok Değil Fakat Fiyatı Arttığı Zamana Göre İndirimli Olucak, Şimdiden İyi Oyunlar.
Alıntıyı görüntüle
100 tl indirme de almak istediğim oyun ama ayalrdır inmedi alınır mı burdan ? Ve oyun nasıl

Alprn53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 TL indirme de almak istediğim oyun ama ayalrdır inmedi alınır mı burdan ? Ve oyun nasıl
Ben Bı Ara %50 indirime girince almıştım Bilgisayar Kaldırmadı Diye İade Etmiştim. Şimdi Yeni Bilgisayar Topluyorum Hazır Dusmusken Alıyım dedim, Oyun Baya Sarıyor Enis Kiraz oğlu'ndan İzleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

3-4 saat akıyor genelde sonra sıkıyor. Bana öyle oldu. Tavsiye etmem bu fiyatlara gereksiz pahalı
Warbandı tek oturuşta 13 saat oynamış bir kişi olarak seni yanlış buluyorum .

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Ben Bı Ara %50 indirime girince almıştım Bilgisayar Kaldırmadı Diye İade Etmiştim. Şimdi Yeni Bilgisayar Topluyorum Hazır Dusmusken Alıyım dedim, Oyun Baya Sarıyor Enis Kiraz oğlu'ndan İzleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Warbandı tek oturuşta 13 saat oynamış bir kişi olarak seni yanlış buluyorum .
Warbandı bende saatlerce oynadım:)

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
Arkadaşın dediği gibi bi süre sonra sıkıyor. Fakat tabii sen “ben buna para ödedim bitirene kadar durmam o zevki almalıyım” diyebilirsin.
3-4 saat akıyor genelde sonra sıkıyor. Bana öyle oldu. Tavsiye etmem bu fiyatlara gereksiz pahalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,307
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom