Neler Yeni

Barfix çubuğunu araya bez sıkıştırıp taksam ne olur?

Zednax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
Arkadaşlar sa evdeki duvara barfix çubuğu sıkıştırınca duvarın ya sıvası ya alçısı (ne olduğunu tam bilmiyorum) kalkıyor. Bu yüzden barfix çubuğunu takarken iki tarafa da bez sıkıştırsam mı diye düşünüyorum. İki tarafa da bez sıkıştırsam aynı veya başka bi sorunla karşılaşır mıyım?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,851
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Bez çok kalın olursa bu sefer kayma ihtimali olur, çok ince olursa da yine duvara zarar gelir. Başka bir konumda kullanma şansınız yok mu? Kapı arası gibi yerde mesela. Üstten asmalı çubuk ile kapı arasında yapıyorum ben

Zednax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bez çok kalın olursa bu sefer kayma ihtimali olur, çok ince olursa da yine duvara zarar gelir. Başka bir konumda kullanma şansınız yok mu? Kapı arası gibi yerde mesela. Üstten asmalı çubuk ile kapı arasında yapıyorum ben
kapılar dar geldi. Çubuk en dar halinde bile sığmıyor maalesef. Kalın bi bezi iyice sıkayım diyorum ama işte duvara başka bi zarar gelir mi ondan korkuyorum yoksa kayması falan sorun değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstten asmalı nasıl oluyor bu arada? benden ondan yok ama kapıya zarar vermiyosa alabilirim

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
kapılar dar geldi. Çubuk en dar halinde bile sığmıyor maalesef. Kalın bi bezi iyice sıkayım diyorum ama işte duvara başka bi zarar gelir mi ondan korkuyorum yoksa kayması falan sorun değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstten asmalı nasıl oluyor bu arada? benden ondan yok ama kapıya zarar vermiyosa alabilirim
Hocam kapının kirişine takılıyor

Top Bottom