Neler Yeni

Başarısız - Ağ Hatası Sorununu nasıl çözebilirim

Niravi

80+
2 gündür bir dosya indirmeye çalışıyorum tam inicek başarısız - ağ hatası diyor indiremiyorum çözüm bilen varmı youtubedekiler işe yaramadı

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
1- İndirdiğin dosyayı nereden indiriyorsun
2- Free download manager yada İnternet Download manager ile yüklemeyi dene

Niravi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- İndirdiğin dosyayı nereden indiriyorsun
2- Free download manager yada İnternet Download manager ile yüklemeyi dene
fdm indirirkende başarısız - ağ hatası dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mediafire da bu sorunu ilk defa duydum.
İnternet download manager'in 30 gün sınırı benden sana tavsiye free download manager.
1665511149633.png

en azından devam et diyince devam etti fdm mediafireden indirdiğim baştan başlıyor

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
fdm indirirkende başarısız - ağ hatası dedi

Alıntıyı görüntüle

en azından devam et diyince devam etti fdm mediafireden indirdiğim baştan başlıyor
Senin ya sertifika da sorun var ya tarayıcında sorun var. Sen bi opera dene işin bitince chrome sil yükle yap. Diğer türlü olmazsa sertifika bakacağız o biraz uzun

Opera da yükleyemezsin şimdi sen,
İndirilenler klasöründe hala ChromeSetup.exe duruyorsa onu yükle

Niravi

80+
Senin ya sertifika da sorun var ya tarayıcında sorun var. Sen bi opera dene işin bitince chrome sil yükle yap. Diğer türlü olmazsa sertifika bakacağız o biraz uzun

microsoft edgedede aynı sorun var ama hiçbir sorun yoktu bir anda oldu bu

ama bugün bilgisayarımı açtığımda lisansınız bitmek üzere dedi windows lisansı ama ben bu forumda bedava etkinleştirme diye okuduğum şeyi yaptım

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Büyük ihtimalle sertifika hatası, sen bi pcyi yeniden başlat ben sertifika bakayım

ama bugün bilgisayarımı açtığımda lisansınız bitmek üzere dedi windows lisansı ama ben bu forumda bedava etkinleştirme diye okuduğum şeyi yaptım
Lisans ile bunun alakası yok merak etme ondan olmamıştır

Niravi

80+
Büyük ihtimalle sertifika hatası, sen bi pcyi yeniden başlat ben sertifika bakayım

Lisans ile bunun alakası yok merak etme ondan olmamıştır
kaç kez yeniden başlattım düzelmedi ama bu hata yokken geri dönme noktası oluşturmuştum onu yapsam çok fazla şey indirdim onlar gider diye yapamıyorum

fdm kurabildim ondan indiriliyor sorun çıkmadı şimdiye kadar ama indirme hızım hiç sabit değil bir 2 mb/s oluyor bi 5 oluyor bi 6.4 oluyor

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Kasalı bilgisayar ama usb wifi adaptör kullanıyorum aslında farkettim sanki usb slot değiştikten sonra oldu gibi diğer slota takıp yine deniyeceğim
Hem slot değiştirip dene hemde telefonunu şarj kablosu ile bağlayıp usb internetini açıp bir şey yüklemeyi dene. Sertifika öyle kendi kendine bozulmuş olamaz çünkü.

Niravi

80+
Hem slot değiştirip dene hemde telefonunu şarj kablosu ile bağlayıp usb internetini açıp bir şey yüklemeyi dene. Sertifika öyle kendi kendine bozulmuş olamaz çünkü.
slot değiştim şuana kadar problem çıkmadı bir problem olursa yazarım || bir sorum daha var sorun olmazsa cevap verebilirmisiniz ben 2 3 ay önce bir anda kablosuz 100 mbps hız almaya başladım tarifem 100 mbps zaten ve kablolu bile 94 alıyordu laptopa bağladığımda ama 1 hafta geçince eski haline geldi o nasıl olmuş olabilir ? (diğer laptoplarda kablosuz 50 idi sadece benim bilgisayarımda öyleydi ve görünüşte değildi kaç tane oyun indirdim o avantajı kullanıp :D)

Top Bottom