Neler Yeni

🔥İndirim BASEUS Bipow Pro Overseas 10.000 mAh Digital 20W Taşınabilir Şarj Cihazı 799TL

GirayHan

80+ Gold

1713653687693.png

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet Aslan

Alıntıyı görüntüle
1000 liraya 30w 20.000 mah olanı vardı. Bütçesini arttırabilen onu da değerlendirebilir 👇

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
baseus u uzun süre kullanan var mı ya, bilmiyorum bende mi oldu malzemesi çok kaliteli duran 10 bin lik powerbank almıştım gratis indirimlerinden adam gibi kullanmadım da 2 sene geçti şu an 4000 mah lık telefonu yarıya kadar şarj edebiliyor. daha önce de aliexpressten getirdiğim yine malzemesi çok kaliteli duran type c kablo aldım şarj ederken ya da veri aktarırken sürekli kopmalar oluyordu. yani ele alınca kalite hissi uyandıran ama kullanımda biraz zayıf gibi geldi bana bu marka

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron
baseus u uzun süre kullanan var mı ya, bilmiyorum bende mi oldu malzemesi çok kaliteli duran 10 bin lik powerbank almıştım gratis indirimlerinden adam gibi kullanmadım da 2 sene geçti şu an 4000 mah lık telefonu yarıya kadar şarj edebiliyor. daha önce de aliexpressten getirdiğim yine malzemesi çok kaliteli duran type c kablo aldım şarj ederken ya da veri aktarırken sürekli kopmalar oluyordu. yani ele alınca kalite hissi uyandıran ama kullanımda biraz zayıf gibi geldi bana bu marka
Bende amazon fırsatlarından 2 tane type c kablo almıştım. Her ikiside çok kısa sürede pert oldu. Görünüş olarak kalite hissi veriyor ama kullanım ömrü beklentiyi karşılamıyor.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Furkan
Aynı şekilde aldığım 2 adet kablodan biri direkt bozuldu, diğerini ise mousea takarak kullanıyordum 3 yıl önce. 6 ay sonra mouseun ışıkları bir anda gidip gelip bir daha çalışmamıştı. (Rival 600)
Anker ile bir tutulan markaydı forumlarda ama ben pek ona yanaşacak kalitesi olduğunu düşünmüyorum.

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet
bugüne kadar 6 kablo aldım, sadece 1 tanesi yaşıyor o da 20cmlik kısa bir type c kablo, diğerleri dıştan hiç sorun olmamasına rağmen durduk yere bozuldu

Noxeble

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burak
Aynı şekilde aldığım 2 adet kablodan biri direkt bozuldu, diğerini ise mousea takarak kullanıyordum 3 yıl önce. 6 ay sonra mouseun ışıkları bir anda gidip gelip bir daha çalışmamıştı. (Rival 600)
Anker ile bir tutulan markaydı forumlarda ama ben pek ona yanaşacak kalitesi olduğunu düşünmüyorum.
Ankerden çok üstün bi marka yanaşma değil kat kat daha kaliteli yıllardır kullandığım kabloları ve powerbankı mevcut.

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
Ankerden çok üstün bi marka yanaşma değil kat kat daha kaliteli yıllardır kullandığım kabloları ve powerbankı mevcut.
jesus baseus destekliyor, baseusla ilgili tek olumlu yorum...

Noxeble

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burak
jesus baseus destekliyor, baseusla ilgili tek olumlu yorum...
yok kardeşim neti araştır bi bak baseus aşırı kaliteli ürünleri mevcut anker tam tersi zaten baseus köklü marka mfi lisanslı kabloları ilk üretenlerden.

SNANOKTY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
SİNAN APTEKİN
Geçmiş gelecek bilemem ama durumun biraz içinde olaraktan yazmak istedim..
2 markanında ortas sınıf ve profesiyonel iyi kabloları veya ürünler var.
ucuz olsun diye aldığınız hangi markada olursa olsun 1 sene dayanması normaldir. teknik olarak detaylara girersek ve iyi ürününü alırsanız ömürlük. mesela gratis dediniz, oraya satışa gden modeli varsa zaten elinde klan alt segment ürünüdür ve orda hızlı satışta erisin istemişlerdir.

uzun lafın kısası
belirli markalarda gan - gan 3 - gan5 pro etiketli adaptörler görürseniz düşünmeden alın. ufak bir öneri diyelim...

Top Bottom