Neler Yeni

Başıma bir şey gelir mi?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Merhaba ben bu bana wp den yazan elemanların postlarını beğenip ekran görüntüsü atıyorum hepsinden 100 tl 50 tl koparıp engelliyorum ama başıma bir şey gelir mi herhangi bir kişisel bilgi vermedim ki zaten numaramı bulmuşlar.

Rulep

80+ Gold
Başına niye bir şey gelsin zaten sonuçta dana bunu vaad etmiyolar mı

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başına niye bir şey gelsin zaten sonuçta dana bunu vaad etmiyolar mı
Evet kim kime para verir ki böyle şeylerden? Cc kartlardan atıyolar onu biliyorum zaten ama bir şey olur diye korkuyorum telefonda her zaman vpn açık zaten kişisel bilgilerimi de vermedim umarım bir şey olmaz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,361
İsim
uwu
Evet kim kime para verir ki böyle şeylerden? Cc kartlardan atıyolar onu biliyorum zaten ama bir şey olur diye korkuyorum telefonda her zaman vpn açık zaten kişisel bilgilerimi de vermedim umarım bir şey olmaz
knka söyle bana da wp den yazsınlar alo155 (!) bu arada şu sıralar bna dolandırıcılar yazmaz oldu umarım başlarına bir şey gelmemiştir çünkü tel e gelen bildirimler sadece onlardan geliyor :(

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knka söyle bana da wp den yazsınlar alo155 (!) bu arada şu sıralar bna dolandırıcılar yazmaz oldu umarım başlarına bir şey gelmemiştir çünkü tel e gelen bildirimler sadece onlardan geliyor :(
Shwkdhqljclwjxlwkd bana da bi onlar yazıyor

Zepett8

80+ Bronze
Merhaba ben bu bana wp den yazan elemanların postlarını beğenip ekran görüntüsü atıyorum hepsinden 100 TL 50 TL koparıp engelliyorum ama başıma bir şey gelir mi herhangi bir kişisel bilgi vermedim ki zaten numaramı bulmuşlar.
Hocam nasıl yazıyorlar bende koparıyım .d

phopshen

80+ Bronze
Merhaba ben bu bana wp den yazan elemanların postlarını beğenip ekran görüntüsü atıyorum hepsinden 100 TL 50 TL koparıp engelliyorum ama başıma bir şey gelir mi herhangi bir kişisel bilgi vermedim ki zaten numaramı bulmuşlar.
Para koparmak için ne yapmak lazım biri de bana yazdı da. Ben de alayım :D

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Yapmayın hocam. 50 Tl için riske girilmez. Ben de 110 tl aldım ancak ondan sonra bazı insanların karakola ifade vermeye gittiğini gördüm. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak riske girilmez.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Hocam nasıl yazıyorlar bende koparıyım .d
Valla numaram bayağı eski, internetle de aram iyi bir sürü siteye üyeliğim var bir yerlerden buluyorlar bayağı yazıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telegrama yönlendiriyorlar doğrumu
Evet hocam

Yapmayın hocam. 50 TL için riske girilmez. Ben de 110 TL aldım ancak ondan sonra bazı insanların karakola ifade vermeye gittiğini gördüm. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak riske girilmez.
Doğrudur ben de yapmamayı düşünüyorum daha

Para koparmak için ne yapmak lazım biri de bana yazdı da. Ben de alayım :D
Hocam instagramdan veya tiktoktan bir kaç posta like atıp ssini atıyorum gönderiyorlar. Daha sonra daha büyük paralar öneriyorlar ama engelliyorum direk

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
arkadaşlar bilmediğiniz linklere tıklamayın. çok basit bir örnek vereyim:
https://iplis.ru/2l1hV1
bu gördüğünüz linke tıkladığınız zaman sizi tekrar bu sayfaya yönlendiricek fakat ben sizin cihaz, konum, ip adresi ve benzeri bilgilerinizi görebileceğim. TIKLAMAYIN BU ARADA
iplogger basit bir sistem

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
bizim amcaoğlunu aldılar yatıyor 9 yılı kaldı

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack