Neler Yeni

Yardım Başka Bir Eve İnternet Çektirip Kendi Evime Almam Mümkün mü?

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Arkadaşlar 6-7 Aydır altyapımız arızalı ve sorgu yapıncada arızalı demiyor altyapı yok diyor koskoca mahalleyi sorgulattım sadece bir evde altyapı var orasıda bizim eve 1 sokak ötede o eve kayıt açtırıp gelen ekibe 100-200 ateşleyip kabloyla bizim eve almamız mümkün mü lütfen yardımcı olun 6-7 aydır superbox kullanıyoruz max mbps 4
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstediğim sağlayıcı türknet o eve 85 download 8 upload veriyor

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O evdeki kişiyle anlaşıp bunu yapmak teorik olarak mümkün ama türk Telekom yapmaz hatta yasak bile olabilir

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaşlar 6-7 Aydır altyapımız arızalı ve sorgu yapıncada arızalı demiyor altyapı yok diyor koskoca mahalleyi sorgulattım sadece bir evde altyapı var orasıda bizim eve 1 sokak ötede o eve kayıt açtırıp gelen ekibe 100-200 ateşleyip kabloyla bizim eve almamız mümkün mü lütfen yardımcı olun 6-7 aydır superbox kullanıyoruz max mbps 4

İstediğim sağlayıcı türknet o eve 85 download 8 upload veriyor
Ama çok fazla kablo gidecek zayıflama olur hatta sokaklardan nasıl geçecek çok teferruatlı bir iş hiç bulaşma derim

Sorun su ki o ev terkedilmiş kimse yaşamıyor 🤣
O zaman hiç olmaz elveda yasal olarak birinin ikamet etmesi gerekiyor

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama çok fazla kablo gidecek zayıflama olur hatta sokaklardan nasıl geçecek çok teferruatlı bir iş hiç bulaşma derim
Masraf önemli değil 6-7 aydır nerden baksan Superboxa binlerce para vermişimdir zaten müstakil evde yaşıyorum evler yan yana o yüzden mümkün olabilir mi dedim

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Ev terkedilmiş diyorsunuz mümkün olsa bile evin yasal bir sahibi vardır. Hadi o bile yoksa yol geçen hanı gibi bi yer olduğunu düşünelim. Modemi kabloyu her şeyi çalarlar. :)

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ev terkedilmiş diyorsunuz mümkün olsa bile evin yasal bir sahibi vardır. Hadi o bile yoksa yol geçen hanı gibi bi yer olduğunu düşünelim. Modemi kabloyu her şeyi çalarlar. :)
Zaten altyapıyı çaldılar o yüzden 6-7 aydır internetimiz yok

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Masraf önemli değil 6-7 aydır nerden baksan Superboxa binlerce para vermişimdir zaten müstakil evde yaşıyorum evler yan yana o yüzden mümkün olabilir mi dedim
Mümkün ama çok çok zor ve çekilen evde de ikamet olması lazım

EXODIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan Saraç
Benzer bir durum dayımın başına geldi. Mahallede sadece kendi oturduğu apartmanda internet yok,sorguladığında port yok diyordu. Evinin biraz altında oturan bir arkadaşım vardı rica ettik dayım kendi evim diyerek oraya internet bağlattı. Ekipler gidince telefon hattı olan kabloyu hemen apartmana çektik. Şu an sorunsuz kullanıyor ve sıkıntı olmadı. Bunu bize öneren kişi ise ISS’de çalışan biri. Zor durumda kalan kişilere böyle şeyler yapabiliyoruz iş görmek maksadıyla diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,679
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom