Neler Yeni

Başkası yüzünden VAC ban yer miyim?

azulfps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rojhat Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/34shimozu/
Twitter
sh1mozu
Merhaba arkadaşlar öncelikle yazım hatalarım olursa şimdiden özür dilerim size sormak istediğim bir durum var.
Ben bu gün dışarıdan eve geldiğimde küçük kardeşimi bilgisayarın üzerinde benim 6 yıllık steam hesabımda CS2 oynarken gördüm ki bu gayet normal. Ama odaya girdiğimde beni yanına çağırdı ve Discord dan tanıştığı elemanlarla oynadığını gördüm (kardeşim dışında 2 kişi vardı 3 kişilik lobi biri hileydi sadece). Buraya kadar bir sorun yoktu fakat elemanlardan birinin hile kullandığını fark ettim (duvar arkası kilitleniyordu) ve panikle hemen oyundan quiti basıp elemanları hem dc den hemde steamden engelledim kardeşime de sağlam bi dayak yedirdim. Söylediğine göre o da fark etmemiş hile yaptığını ne kadar doğru bilemiyorum.
Olay bundan ibaret ama asıl sorum vac ban yer miyim? Çok uzattım hakkınızı helal edin kusura bakmayın.

gomucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Rasim Şafak
sorun olmaz en fazla o maçın silinir

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Kerem Çavuş
Pre girdiğin kişi hileyse o adamlarla girdiğin maçlar iptal edilip ligin sıfırlanıyor

Gloxy

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Merhaba arkadaşlar öncelikle yazım hatalarım olursa şimdiden özür dilerim size sormak istediğim bir durum var.
Ben bu gün dışarıdan eve geldiğimde küçük kardeşimi bilgisayarın üzerinde benim 6 yıllık steam hesabımda CS2 oynarken gördüm ki bu gayet normal. Ama odaya girdiğimde beni yanına çağırdı ve Discord dan tanıştığı elemanlarla oynadığını gördüm (kardeşim dışında 2 kişi vardı 3 kişilik lobi biri hileydi sadece). Buraya kadar bir sorun yoktu fakat elemanlardan birinin hile kullandığını fark ettim (duvar arkası kilitleniyordu) ve panikle hemen oyundan quiti basıp elemanları hem dc den hemde steamden engelledim kardeşime de sağlam bi dayak yedirdim. Söylediğine göre o da fark etmemiş hile yaptığını ne kadar doğru bilemiyorum.
Olay bundan ibaret ama asıl sorum vac ban yer miyim? Çok uzattım hakkınızı helal edin kusura bakmayın.
kardeşini niye dövdün aw çocuğun ne suçu var bişey olmaz rankına siliniyor sonra tek maçta geri açılıyor

azulfps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rojhat Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/34shimozu/
Twitter
sh1mozu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşini niye dövdün aw çocuğun ne suçu var bişey olmaz rankına siliniyor sonra tek maçta geri açılıyor
Hocam o anki öfkeyle olan bişeydi çok uğraşmadım zaten yüzümde hatıra niteliğinde yaralar bıraktı kendisi :D. Ayrıca bu onun ilk sabıkası değildi defalarca kez uyardım tanımadığın yada yeni tanıştığın insanlara güvenme hemen diye 2 ay önce de valorant hesabını çaldırdı millete güvenerek sonrasında riotla iletişime geçerek zar zor geri aldım valla. Teşekkür ederim geri dönüşün için bu arada.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
Hocam o anki öfkeyle olan bişeydi çok uğraşmadım zaten yüzümde hatıra niteliğinde yaralar bıraktı kendisi :D. Ayrıca bu onun ilk sabıkası değildi defalarca kez uyardım tanımadığın yada yeni tanıştığın insanlara güvenme hemen diye 2 ay önce de valorant hesabını çaldırdı millete güvenerek sonrasında riotla iletişime geçerek zar zor geri aldım valla. Teşekkür ederim geri dönüşün için bu arada.
hiç bişi olmaz merak etme hatta daha iyi puan kasar kardeşin onlarla kolay kolay vac banned yenilmiyor artık oyunda owerwatch sistemide yok zaten. bende zamanında rakion hesabım vardı çok sağlamdı kuzenim çok isterdi verirdim sabah bi kalktım itemlerim yok gitmiş yarısı sonra teyzemin evine gittim onun yanında ağzını burnunu patlattım sordum başta niye böyle bişi yaptın nie kendi hesabına attın itemleri diye yüzüne söyledim ben bişi yapmadım öyle diyince zaten teyzemin yanında yerlerde süründürdüm babam anam yapsa gene aynısını yapardım iyi yapmışın akıllanır en azından :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,979
Üyeler
141,781
Son üye
emirhantten
Top Bottom