Neler Yeni

Basketbol maç bileti için yardım

wake up to reality

80+ Silver
Derslerden proje alıyorduk ben de diğer derselerle uğraşmamak için beden dersinden proje aldım. Hoca da bana bir maça git orada fotoğraf çekin bana at dedi. Ben de maçlara baktım ve Galatasaray-Tofaş maçını buldum. İnternette bilet de buldum ama nasıl oluyor maça gidip girmek falan bilmiyorum.
buradan bilet alsam direkt maça gidebiliyor muyum? yaşım 16, herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

şahin doğan

80+ Platinum
passolig kartının olması lazım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
passolig kartının olması lazım.
Karta gerek yok. Üyelik kurman yeterli. Al üyeliği ve biletini QR okutup zınk içeridesin. Kapıdaki güvenlik görevlileri de konu hakkında sana yardımcı olurlar.

Ha şöyle bişey var. Futbol müsabakalarında dep takım üyelikleri bilet alamıyor. Örneğin Galatasaray taraftarı değilsen, GS üyeliği açma. Basketbolda böyle bir kural var mı bilmiyorum.

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karta gerek yok. Üyelik kurman yeterli. Al üyeliği ve biletini QR okutup zınk içeridesin. Kapıdaki güvenlik görevlileri de konu hakkında sana yardımcı olurlar.

Ha şöyle bişey var. Futbol müsabakalarında dep takım üyelikleri bilet alamıyor. Örneğin Galatasaray taraftarı değilsen, GS üyeliği açma. Basketbolda böyle bir kural var mı bilmiyorum.
Galatasaraylıyım. Maça girmek için Passolig kart açmam gerekmiyor mu?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç

wake up to reality

80+ Silver
Kart almana gerek yok. Passolig üyeliği oluşturup mobil uygulamasına giriş yap ve biletini satın al. Biletlerim bölümündeki QR kod ile giriş yapabilirsin.
aldım bileti, yarın sabah arayıp da soracağım, normalde sitede maç için passolig kartınız olsun diyor ama kartın yokken bilet almana izin de veriyor.
umarım sorun olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,089
Üyeler
143,286
Son üye
insomniax
Top Bottom