Neler Yeni

Baştan Sona PC Toplamak İstiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
Öncelikle Merhaba,
Öğrenciyim 9. Sınıf yeni bitti yaz tatiline girdik 2 ay, bu süreçte sanayide çalışmayı düşünüyorum 4 bin TL oradan toplasam 2500 TL ye bisikletimi satsam 3 bin e şuanki PC mi satsam üstüne de 500 TL eklesem etti 10000 TL buna baştan sona ikinci el letgo dan PC toplamak istiyorum baştan sona bir PC önerir misiniz malum 2022 şartları 10000 TL ye bile çoğu oyunu en yüksek grafikte oynayamam büyük ihtimalle 😕

O yüzden 10 bin TL ye toplanabilecek en ama en iyi fiyat performans PC si istiyorum sizce seçimlerden sonra mı almalıyım yoksa şimdi mi RTE giderse ucuzluyacağını düşünüyorum PC lerin ama hiç çıkan bir şey fazla düşmedi inse bile az bişey iniyor iki katı çıkıyor fırsatı yakalamak çok önemli.

Dexes

80+ Bronze
Toplamalardan anlamam ama hazır önerebilirim.

İtopya'da ki sistem PSU'su sorunlu diye biliyorum ondan değiştirmek mantıklı olur. @DerratiX

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toplamalardan anlamam ama hazır önerebilirim.

İtopya'da ki sistem PSU'su sorunlu diye biliyorum ondan değiştirmek mantıklı olur. @DerratiX
Dostum hazır yerine 2. El e versem parayı 3 kat daha iyi bir PC toplayacağımı düşünüyorum hazır kasalar pahalı oluyor verdiğim paraya değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
Ben olsam sıfır alırdım.
2.el sorunu yoksa ve yıllarca kullanılmış değilse her türlü alınır sonuçta adam sana kargoyla göndermiyor ki gidiyosun deniyosun test ediyorsun görüyorsun beğenirsen hoşuna giderse güzelse ve iyiyse öyle alıyorsun.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Dostum hazır yerine 2. El e versem parayı 3 kat daha iyi bir PC toplayacağımı düşünüyorum hazır kasalar pahalı oluyor verdiğim paraya değmez.
kardeşim bende senin gibi düşünüyordum, sıfıra para vereceğime 2. el sistem alırım daha yüksek performans alırım diyordum, 2. el kasalara bakıyordum sarı siteden letgodan falan sonra itopyanın kampanyası çıktı direkt onu satın aldım. 2.el 13k- 15k ya topladığım sistem itopyanın 15kya ya sıfır sattığı sistemden daha kötüydü. Yani demem o ki ikinci el alman mantıklı olabilir ama bazı kampanyalar harbi çok iyi oluyor onlarıda göz önünde bulundur derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
kardeşim bende senin gibi düşünüyordum, sıfıra para vereceğime 2. el sistem alırım daha yüksek performans alırım diyordum, 2. el kasalara bakıyordum sarı siteden letgodan falan sonra itopyanın kampanyası çıktı direkt onu satın aldım. 2.el 13k- 15k ya topladığım sistem itopyanın 15kya ya sıfır sattığı sistemden daha kötüydü. Yani demem o ki ikinci el alman mantıklı olabilir ama bazı kampanyalar harbi çok iyi oluyor onlarıda göz önünde bulundur derim
Ben fazla takip etmiyorum iyi kampanya falan varmı şuan link atarmısınız.

LethaX

80+ Bronze
Öncelikle Merhaba,
Öğrenciyim 9. Sınıf yeni bitti yaz tatiline girdik 2 ay, bu süreçte sanayide çalışmayı düşünüyorum 4 bin TL oradan toplasam 2500 TL ye bisikletimi satsam 3 bin e şuanki PC mi satsam üstüne de 500 TL eklesem etti 10000 TL buna baştan sona ikinci el letgo dan PC toplamak istiyorum baştan sona bir PC önerir misiniz malum 2022 şartları 10000 TL ye bile çoğu oyunu en yüksek grafikte oynayamam büyük ihtimalle 😕

O yüzden 10 bin TL ye toplanabilecek en ama en iyi fiyat performans PC si istiyorum sizce seçimlerden sonra mı almalıyım yoksa şimdi mi RTE giderse ucuzluyacağını düşünüyorum PC lerin ama hiç çıkan bir şey fazla düşmedi inse bile az bişey iniyor iki katı çıkıyor fırsatı yakalamak çok önemli.
Şimdilik bir şey diyemeyiz önerdiğimiz her şey ucuzlayabilir/pahalılaşabilir veya yeni yeni sistemler parçalar çıkabilir 3 ay yeterli bir süre bunlar için yaz tatilinin sonunda her şey hazır olunca konu aç yardımcı olalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
murat mestan
İlgilendiği Kategoriler
dlss fsr r6s
Instagram
muratmstn
Öncelikle Merhaba,

geçenlerde 10 ky ryzen5 4500 rtx 2060 sistem vardı forumda paylaşılmıştı sıfırdan toplamak şu an çok masraflı uygun hazır sistemleri takip et acele etme stok kovala

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
968,189
Üyeler
153,013
Son üye
raiholy