Neler Yeni

Baştan Sona PC Toplamak İstiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
Attığım iki sistem de iyidir. Ben olsam RX 6600 alır aldıktan bir süre sonra da PSU'yu değiştirir rahat rahat kullanırdım.
Şimdi o sistemi 2. El toplamak istesem daha mı pahalıya patlar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım iki sistem de iyidir. Ben olsam RX 6600 alır aldıktan bir süre sonra da PSU'yu değiştirir rahat rahat kullanırdım.
Attığınız PC leri stoğu oluyormu yoksa tek bir adet mi birde kutusu faturası oluyormu herşeyin ?

Dexes

80+ Bronze
Şimdi o sistemi 2. El toplamak istesem daha mı pahalıya patlar ?

İkinci el piyasasını pek takip etmiyorum ancak dediğim gibi bu daha mantıklı. Neden diye soracak olursanız da hem ucuz, hem sıfır, hem de kaliteli. PSU dışında tabii. @DerratiX daha fazla yardımcı olur.

Attığınız PC leri stoğu oluyormu yoksa tek bir adet mi birde kutusu faturası oluyormu herşeyin ?

Bütün herşeyi kutu da geliyor ve güvenilir bir site. Stoğu elbette var.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1655546492260.png

2 ay sonra ne olacağını nereden biliyim ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
İkinci el piyasasını pek takip etmiyorum ancak dediğim gibi bu daha mantıklı. Neden diye soracak olursanız da hem ucuz, hem sıfır, hem de kaliteli. PSU dışında tabii. @DerratiX daha fazla yardımcı olur.

Faturası garantisi falan oluyormu fiş mi veriyorlar elimizde bu PC ye sahip olduğumuza dair kanıt olması lazım ben takıntılıyım böyle şeylere çok önemsiyorum, biliyorsunuz fatura olunca satması daha kolay oluyor. Fatura olmayınca dışardan bi adam benim PC çaldı diye şikayetçi olsa işlem bile başlatılabilir PC nin kendinin olduğunu kanıtlayamazsın durum buraya kadar gelmezde abartıyorum tabii.

Alıntıyı görüntüle
2 ay sonra ne olacağını nereden biliyim ben.
CKLVLDSKCNVKSAKDNVNXKSIDJVKC

Son düzenleme:

Dexes

80+ Bronze
Faturası garantisi falan oluyormu fiş mi veriyorlar elimizde bu PC ye sahip olduğumuza dair kanıt olması lazım ben takıntılıyım böyle şeylere çok önemsiyorum, biliyorsunuz fatura olunca satması daha kolay oluyor. Fatura olmayınca dışardan bi adam benim PC çaldı diye şikayetçi olsa işlem bile başlatılabilir PC nin kendinin olduğunu kanıtlayamazsın durum buraya kadar gelmezde abartıyorum tabii.

Evet herşeyi geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin

"acayip kötü kargolamışlar bide ekran kartında jelatin yoktu nedense geçri diğer itoypadan aldım sistemdede yoktu"

Araştırdım birçok şikayet var bunun gibi birde Rx6600 her gün 50 - 60 TL düşüyor diyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,413
Üyeler
149,203
Son üye
samet0ozt
Top Bottom