Neler Yeni

Battlefield 2042 vs battlefield 5

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Epic indirimlerinden 2042 aldım iade edip 5 almalı mıyım herkes 5i alın falan diyor? Sırf online oynayacağım ona göre

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,403
İsim
Hakanbey
2042 oynarız beraber çok zevkli oluyor hacker ol daha çok zevk alırsın bütün düşman ekipmanlarını hackliyorsun felan kaç tane uçak düşürdüm çok zevkli oluyor :D

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
modern silahlar seviyorsan 2042, eski usül silahlar seviyorsan eski atmosfer seviyorsan bf 5. Ben 2042 yi iki defa indirip 1 günde sildim optimizasyonu b/k gibiydi, ping sorunu vardı kasmalar takılmalar deli etmişti. Bi de sürekli amerika rusya savaşı dönüyor hiç farklı ülkelere denk gelmedim.

Son düzenleme:

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Ahmet Sevinç
Epic indirimlerinden 2042 aldım iade edip 5 almalı mıyım herkes 5i alın falan diyor? Sırf online oynayacağım ona göre
Bana kalsa ikiside güzel ikiside sarar
Ama son zamanlarda 2042 i daha sardı onu önerebilirim

Armi3067

80+ Bronze
BF42 tabii ki ben eski çağ oyunlarınıın hiç birini sevmiyorum türkler başta olmak üzere BF1 sonra BF5 çok sevildi ama benim en sevdiğim BF4, 42 ve 3 özellikle 42'i çıktığı günden beri oynuyorum gayet zevkli ve güzel oyun, sarıyor.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Ahmet Sevinç
modern silahlar seviyorsan 2042, eski usül silahlar seviyorsan eski atmosfer seviyorsan bf 5. Ben 2042 yi iki defa indirim 1 günde sildim optimizasyonu b/k gibiydi, ping sorunu vardı kasmalar takılmalar deli etmişti. Bi de sürekli amerika rusya savaşı dönüyor hiç farklı ülkelere denk gelmedim.
Hocam sondaki dışındaki hiçbir şeye hak vermiyorum ping sorunu sizinle alakalı ben yaşamıyorum , optimizasyondaysa maç ilk başladığında dokular yüklenmiyor yani kısmi haklısınız , takılma falanda olmadı

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hocam sondaki dışındaki hiçbir şeye hak vermiyorum ping sorunu sizinle alakalı ben yaşamıyorum , optimizasyondaysa maç ilk başladığında dokular yüklenmiyor yani kısmi haklısınız , takılma falanda olmadı
sadece tek bir haritada çok rahat oynamıştım ne ping sorunu vardı ne de kasma takılma. Ama diğer haritalarda fps droplar, pingler pinglerden kastım hareket etmek için klavyeye basıyordum bi 10 saniye sonra algılıyordu kendi kendine sağ sola gidiyordu. Her haritada farklı bi sorun yaşıyordum bende sildim. Sorun yaşamadığım tek haritayı baz alırsak güzel oyun o haritada oynarken zevk almıştım, onun dışında diğer haritalarda deli olmuştum.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
5 hile dolu ve eski temalı olduğu için ben sevememiştim, 2042 de 350 saatim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

modern silahlar seviyorsan 2042, eski usül silahlar seviyorsan eski atmosfer seviyorsan bf 5. Ben 2042 yi iki defa indirim 1 günde sildim optimizasyonu b/k gibiydi, ping sorunu vardı kasmalar takılmalar deli etmişti. Bi de sürekli amerika rusya savaşı dönüyor hiç farklı ülkelere denk gelmedim.
Optimizasyon sorunu düzeldi, oyun ilk çıktığında almıştım şuan gayet iyi şekilde akıyor, ping sorunu tamamen seninle alakalı ben 1 defa bile pingle alakalı sıkıntı yaşamadım, farklı ülkeler yok zaten

2042 oynarız beraber çok zevkli oluyor hacker ol daha çok zevk alırsın bütün düşman ekipmanlarını hackliyorsun felan kaç tane uçak düşürdüm çok zevkli oluyor :D
Hackciler çok iyi ya f35 e hack atıyo adam

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Optimizasyon sorunu düzeldi, oyun ilk çıktığında almıştım şuan gayet iyi şekilde akıyor, ping sorunu tamamen seninle alakalı ben 1 defa bile pingle alakalı sıkıntı yaşamadım, farklı ülkeler yok zaten
her oyunda düzgün çalışan ping, bi tek ready or not ve bf 2042 de mi çalışmıyor. bf 2042 de bölge değiştirebileceğim bi ayar var mı? amerikada oynuyor olabilirim, çok baktım ama bulamadım. Youtube'dan bi eleman çözüm videosu çekmişti ama çok da işe yaramamıştı.

bi de optimizasyon sorunu ne zaman düzeldi. Ben dediğim gibi 2 defa gamepass üzerinden indirdim ve ikisinde de kasmalar takılmalar droplar oluyordu. İlk indirişim 5-6 ay önce, ikincisi ise geçen ay.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
her oyunda düzgün çalışan ping, bi tek ready or not ve bf 2042 de mi çalışmıyor. bf 2042 de bölge değiştirebileceğim bi ayar var mı? amerikada oynuyor olabilirim, çok baktım ama bulamadım. Youtube'dan bi eleman çözüm videosu çekmişti ama çok da işe yaramamıştı.

bi de optimizasyon sorunu ne zaman düzeldi. Ben dediğim gibi 2 defa gamepass üzerinden indirdim ve ikisinde de kasmalar takılmalar droplar oluyordu. İlk indirişim 5-6 ay önce, ikincisi ise geçen ay.
Sisteminiz ne bilmiyorum ama imzadaki sistemimle yaklaşık 6 aydır donmadan kasmadan oynuyorum, öyle bi ping sorununu ilk defa duyuyorum. Özel sunuculardada aynıysa sıkıntı vardır, gamepassten de olabilir bilemiyorum

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Sisteminiz ne bilmiyorum ama imzadaki sistemimle yaklaşık 6 aydır donmadan kasmadan oynuyorum, öyle bi ping sorununu ilk defa duyuyorum. Özel sunuculardada aynıysa sıkıntı vardır, gamepassten de olabilir bilemiyorum
i3 12100f + rx6600 + 16gb ram + h610m k d4
özel sunucuları denemedim. Dediğim gibi sadece 1 haritada sorunsuz oynadım diğer 2-3 haritada hangi ayarları denesemde sorunu çözemedim. Neyse iki oyunda zevk meselesi modern silahlar vs. seviliyorsa bf 2042, tam tersi eski silahlar seviliyorsa bf 5.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,139
Üyeler
152,190
Son üye
brkvy07
Top Bottom