Neler Yeni

👽Beat Nasıl Olmuş? (Drill Mode On) 👽

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Açıkcası gaza getircek gibi oldu ama gaza gelemedim, yine de iyi.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reklam yasak değil mi ?
Reklam değil bu. Sadece görüşlerinizi merak ettiğim için dinletiyorum size. Bu işten para falan da kazanmıyorum. Kendimi geliştirmek için sizin görüşlerinizi alıyorum.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Berk Atmaca
Çok güzel olmuş. Bir dinleyici olarak şunu isterdim. O bassın ses değiştirdiği yer (terim olarak bilmiyorum ama anlamışsındır) 4 kere inip çıkan yer. Oranın 2 buçuk olması bi tık en azından benim için daha cazip olurdu. Yazarak anlatmak zor oldu ya :DD Şöyle anlatıyım aynı süre içerisinde 2 kere inip çıksa ve yarım geldiği yerde bi tık uzasa efsane olurdu. Harflerle anlatmak gerekirse "I" ses frekansı olsun :DD IIııIIııIIIII tadında. Umarın anlamışsındırr :DDDDD Ne zormuş arkadaş sesi yazıyla anlatmak!

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Çok güzel olmuş. Bir dinleyici olarak şunu isterdim. O bassın ses değiştirdiği yer (terim olarak bilmiyorum ama anlamışsındır) 4 kere inip çıkan yer. Oranın 2 buçuk olması bi tık en azından benim için daha cazip olurdu. Yazarak anlatmak zor oldu ya :DD Şöyle anlatıyım aynı süre içerisinde 2 kere inip çıksa ve yarım geldiği yerde bi tık uzasa efsane olurdu. Harflerle anlatmak gerekirse "I" ses frekansı olsun :DD IIııIIııIIIII tadında. Umarın anlamışsındırr :DDDDD Ne zormuş arkadaş sesi yazıyla anlatmak!
Anladım anladım :D

Top Bottom