Neler Yeni

Bedava para kazanma gerçek

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bu rehberde nasıl bedava para kazanılır onu söyüycem konuya geçiyorum
1.Nays
Bu uygulama iş bankasının resmi uygulaması uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra hesaba para gönderin 10tl uygulama hoşgeldin ödülü olarak 10tl vericek sonra hesabınızdaki 20tl yi isterseniz hemen çekebilir siniz 20tl yi çekip geri yatırın bu sefer bildirim gelicek bildirime tıklayın 4tane kare vercek 3tanesindeki aynı sayıyı bulun bulduğunuz sayıyı hesabınıza gönderiyor en az 1 en fazla 50tl veriyor
Ayda en fazla 15 kere yapabiliyorsun uz bunu arkadaş davet et kısmından birisini davet edersenuz. Davet ettiğiniz kişide sizin linkinizle uygulama yı indirip kayıt olursa 10tl kazanıyorsunuz
2.Papara
Bir çok cashbasc kampanyası bulunuyor geri ödeme yapıyor hesabınıza
3.Tosla
Bir çok yerde indirimleri mevcut FLO vs vs şokta %10 CarrefourSA da %10 indirim bulunuyor
Uygulama ya kayıt olurken kod istiycek sizden benim kodum TWXA6
Sizde kendi kodunuzu söyleyip karşınızdaki kişide o kodla kaydolursa 5tl hediye veriyor 100tl ye kadar kazanabilirsiniz bu şekilde benim bildiklerim bunlar
İninal gibi komisyon alanlarla uğraşmayın

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
nays çok iyi valla bu aralar kazı kazandan paso 5 tl çıkıyor toplasan 10 dk uğraşmamışımdır 1 ayda 100tl kazı kazandan geliyor, trendyol indirimi referans getirisi o bu şu derken bana 1kdan fazla kar ı olmuştur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nays çok iyi valla bu aralar kazı kazandan paso 5 TL çıkıyor toplasan 10 dk uğraşmamışımdır 1 ayda 100tl kazı kazandan geliyor, trendyol indirimi referans getirisi o bu şu derken bana 1kdan fazla kar ı olmuştur
Bana telefon alırken yardımcı oldu Trendyol dan 270tl indirim yaptı 2400tl ye gm21 aldım sayesinde

furk88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ğ
yanliz papara para kazanma olmuyor sadece indirim yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde 7s mall diye. Bir uygulama var o uygulama ya kayıt oluncada çok para veriyor
Buda davet kodu PGRQU7 kodu girmeden kayıt olamyıyorsunuz bu arada ben 200tl kazandım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,786
Üyeler
158,196
Son üye
DrathosTr
Top Bottom