Neler Yeni

Bedava Redbull Nasıl Alınır? (Evinize Gönderiyorlar Kargo Ücretsiz)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

cbager

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
cenk gezen
Kutu fotosu atsaniza bide submit dedim bitti mi

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam babam üstüne söyledim fakat babam yer yer olamıyor eğer ürün alınmazsa sorun oluşur mu?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berat Minsin
Bedava Redbull

Yılda 7.5 milyar satış ile enerji içeceği dünyasının satış rekorlarını kıran redbull, Tayland’daki bir enerji içeceğinin Avrupalı damak tadına uyarlanması ile oluşturulmuş. Dünyanın sevilen enerji içeceği Redbull, evlerinize bedava redbull gönderiyor.

Peki ya nasıl? Buraya tıklayarak Redbull’un web sitesine gidin ve aşağı kısımda bulunan formu doldurun, 1 hafta sonra Redbull Kutunuz kapınızda!

kaynak
yaptım 2 haftaya yakın oldu halen daha gelmedi?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Geldi diyenler kutunun fotosunu atabilir mi?

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ferhat Karalar
Siteye girerken bilgilerini kullanacağız ibaresini onaylamamı istiyor. Bilgilerimizi alıp büyük sitelere satmasınlar. Koskoca Redbull neden bedavaya vermek istesin... İşin içinde bir bokluk var gibi size afiyet olsun.
Adı üstünde koskoca redbull bizim bilgilerle napıcak

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
sanmıyorum bahsettiğiniz gibi güvenilmeyecek bir durum olduğunu...kampüste öğrencilerden seçtikleri kişilerle bedava yüzlerce insana redbull dağıtıyordu dönem dönem bu şirket amaç güzel bir reklamdan öte bir şey değil sonuçta verdiğin bilgi sadece isim ve adres onlar da sana göndermeleri için zorunlu fakültede dağıtılırken hiçbir bilgi istememişlerdi mesela :D

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Adı üstünde koskoca redbull bizim bilgilerle napıcak

sanmıyorum bahsettiğiniz gibi güvenilmeyecek bir durum olduğunu...kampüste öğrencilerden seçtikleri kişilerle bedava yüzlerce insana redbull dağıtıyordu dönem dönem bu şirket amaç güzel bir reklamdan öte bir şey değil sonuçta verdiğin bilgi sadece isim ve adres onlar da sana göndermeleri için zorunlu fakültede dağıtılırken hiçbir bilgi istememişlerdi mesela :D

Aslında redbull bir şey yapmayacak satacak ama sattığı kişiler ne yapacak bilemeyizz :D Privacy Policy bölümünde bilgilerinizi satmıyoruz ancak istediğimiz zaman bilgilerinizi satabiliriz gibi bir ibare bulunuyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom