Neler Yeni

belirttiğim sitelerin hangileri güvenilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
Sinerji, İncehesap, qp bilişim, akakçe, n11, trendyol, hepsiburada(burası güvenilir birçok şey aldım), itopya, istanbul bilişim. aklıma şuan gelmeyen siteler de vardır eminim ki. sizlerden ricam hangileri güvenilir belirtebilir misiniz? güvenilir olmayanları da belirtirseniz sevinirim. pc alacağım için tüm sitelerdeki fiyatları takip edeceğim. iyi akşamlar herkese.
içinde mağaza olan sitelerde mağaza yorumlarına mutlaka bak ben genelde hepsiburada kullanıyorum ki çoğu ürün fiyatı uygun oluyor ilk defa indirim var diye vatan bilgisayardan ürün aldık hızlı kargo ettiler elime daha ulaşmadı,gittidiyordan yeni ürün aldım mağazaya soru sorarak ondada sıkıntı yaşmadım istanbul bilişimde sıkıntı var diyolar

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Cebrail ERTUĞRUL
Peki arkadaşlar cimri.com nasıl? Aklıma yeni düştü.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Peki arkadaşlar cimri.com nasıl? Aklıma yeni düştü.

akakçe - cimri
Bunlardan fiyat karşılaştırması yapabilirsin.
Sepete ekleme seçeneği nadiren çıkıyor.

Vatan - İtopya gibi siteler haricinde mağaza sistemi ile çalışan yerler var (HepsiBurada mesela)
Oralardan ürün alırken satıcı adına dikkat etmek gerek;
Ahmetbilişim
KayalarTekno
FıratGSM
vb. mağaza adları olabiliyor. Bunların çoğu şehirdeki işletmeciler gibi.
Siparişi onaylamadan önce araştırman gerekiyor.

n11 - gittigidiyor tarzı yerlerde en son tercih olmalı.

Huxly

80+
Sinerji, İncehesap, qp bilişim, akakçe, n11, trendyol, hepsiburada(burası güvenilir birçok şey aldım), itopya, istanbul bilişim. aklıma şuan gelmeyen siteler de vardır eminim ki. sizlerden ricam hangileri güvenilir belirtebilir misiniz? güvenilir olmayanları da belirtirseniz sevinirim. pc alacağım için tüm sitelerdeki fiyatları takip edeceğim. iyi akşamlar herkese.
İstanbul bilişim dolandırıcıdır batmıştır haberiniz olsun Mehmet yılmazın bu konuda makalesi vardır işinize yaradıysa beğenmeyip unutmayın :)

xAhmetBilgin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Bilgin
1.akakçenin önderdiği bazı siteler güvenli değil
2.istanbul bilişim battı
3.gittigidiyor n11 tarzı siteler ürünlerin arasına 2.el katıyor açıklamaları iyi okuyun
4. gerisinde bir sorun yok

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
İstanbul bilişim tarafından dolandırıldığını iddia eden çok insan var. İncehesaptan bizzat Qck Medium+Rival 110 almıştı. Cuma günü ise MSI Vigor GK30 aldım, bugün elime ulaştı. İncehesap tamamen güvenilir ve Sorunsuz güzel paketlemeyle gönderiyor. Onun dışında İtopya ve QP bilişim de güvenlidir. Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi sitelerde Satıcı önemli fakat paranız korumalı olduğu için güvenlidir. Ama siz satıcıyı araştırın. Sinerjiyi bilmiyorum, yorum yapamayacağım. Tavsiyem İstanbul bilişimden alma dolandırıldığını iddia edenler var.

Top Bottom