Neler Yeni

🔥İndirim Belki Zam Öncesi İndirimin Son Günü! Epic Games Oyun Önerileri

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Bu konuda sepet yapılmamıştır. Fakat 199.9 TL üstü sepetler baz alınarak indirimli fiyatları yazılmıştır. Bu suretle kendi sepetinizi yapabilirsiniz.
DİKKAT: Bu konu şahsi oyun zevkim dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Red Dead Redemption 2
Vahşi batı temalı açık dünyası bir o kadar zengin ve yolda gördüğünüz en ufak NPC ile konuşabiliyor. Rockstar bir oyun yapmamış. Kendisi bir Dünya kurgulamış. Film gibi ağır ilerleyen hikayesi bir noktadan sonra fermuar gibi açılan oyun bir zamanlar 98.67 TL'ye alabiliyorduk. Şimdi oyunlar 4 haneli sayılara ulaşması biraz üzdü. Ama üzülmek neye yarar. Böyle bir zamanda bu oyun 284 TL'ye alınabiliyor. Keyifli oyunlar dilerim.

Cyberpunk 2077
CD Red Projekt'in binbir bugla çıkan oyunumuz ilk baş 1.51 yamasıyla toparlandı. Şimdi ise 1.61 yamasıyla iyice adam olmuş dedirtti. Hiçbir endişe duymadan oyunu satın alıp oynayabilirsiniz. Siperpunk evreninde paralı asker olan V'yi oynuyoruz. Vincent'ı oynadığımız oyunda RPG öğeleri serpiştirilmişse de RPG yönünden oyun zayıf. RPG kategorisi altında bakacaksak oyun kötü. Ama niye öyle bakalım? Çünkü oyun aksiyon macera türünde bir hayli iyi. İçine düştüğünüz atmosferde, girdiğiniz çatışmalarda, seçim yaptığınız diyaloglarda... Oyunun içine o kadar giriyorsunuz ki... Şahsen ben cidden eğlendim. Yani eğlendim abi. Yani böyle über süper beklentiyle oynarsanız hayal kırıklığı yaşatabilir ki bütün oyunlar öyle. Yerinde bir beklentiyle oynarsan oyunun zevki müthiş.

IXION
Uzay temalı bir strateji oyunu olan IXION'da bir uzay istasyonunu yönetiyoruz. Sektör 1, Sektör 2 olarak ayrılan istasyonda zor kararlar vermemiz gereken zamanlar geliyor. Oyunda sadece refahı düzeltmeniz istenmiyor aynı zamanda halkın ruh sağlığını da iyi durumda tutmanız gerekiyor. Steam'de 325 TL'ye zamlanan oyunu Epic Store üzerinden 36 TL'ye alabilirsiniz.

RAINBOW SIX SIEGE
Ubisoft'un taktiksel operasyonel FPS rekabetçi oyunu olan R6S benim 320 saat oynadığım bayıla bayıla oynadığım ölsem bile o atmosferi silah vuruşlarının zevk vermesiyle bende yeri ayrıdır. 69,7 TL'ye Epic Store üzerinden alabilirsiniz.

UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
Sony PS özel oyunu olan bu yapımı beğenebilirsiniz. Çok bir fikrim yok. Ama genel olarak sevildiği için listeye aldım. Fiyatı 262 TL'den Epic Store üzerinden edinebilirsiniz.

SACKBOY: A BIG ADVENTURE
Sony özel oyunu olan Sackboy bir platform oyunudur. Benim sevdiğim tarzda bir oyun olmasıyla beraber benim ona erişmem imkansız. Ama meraklılarına duyurulur. 270 TL'den bu Sony özel platform oyununu alabilirsiniz.

SPIDER-MAN REMASTERED
Yine Sony özel oyunu olan bu oyunu Epic Games üzerinden 251 TL ile alabilirsiniz. Oyuna gelecek olursak; müthiş abi. Yani o şehirde ağ ata ata über süper bir şekilde özgürce dolaşmanız müthiş. Yani örümcek adamlığın verdiği o özgür ruhu yaşıyorsunuz bildiğiniz. Hikayeyi falan boş ver. Sırf şehirde o şekilde gezmek bile harika. Aynı fiyattan devam oyunu olan Miles Morales'i de alabilirsiniz.

SKUL: The Hero Slayer
Steam'de fiyatı 180 lira olan bu platform oyunun 15 liradan almamak için bir sebebiniz yok.

INSURGENCY:SANDSTORM
Taktiksel operasyon bir FPS askeri simülasyon olan bu oyun size gerçek çatışmayı hissettirecek mekan ve ses tasarısına sahip. Bir deneyebilirsiniz.
64 TL'den alabilirsiniz.

Dying Light 2
Dying Light'ın devam oyunu olan bu oyunda parkur yapmanın şehvetine kapılabilirsiniz. Binadan binaya yapıdan yapıya uçup kaçmanın zevk verdiği başka bir oyun yok. Üstelik sadece 112 TL. Bence kaçırmayın.

GAMEDEC
Disco Elysium'un siperpunk evreninde geçen hali olarak düşünebiliriz. Yine bir dedektiflik oyunu, yine bir izometrik kamera... Anladınız siz. Fiyatı sadece 24 lira.

Rogue Lords
Rogue-Lite bir yapım olan bu oyunda bildiğimiz hileler oyunun kendi mekaniği. Şahsen benim ilgimi çekti. Orhun Kayaalp önerisidir. Fiyatı ise 32 TL'dir.

The Vale: Shadow of the Crown
Görme engelli bir yakınınıza hediye almak mı istiyorsunuz? Go ahead that time. Sadece 10 lira.

The Last Campfire
Küçük bir ateş korunun eve dönüş hikayesini konu alan 10 liradan ucuz olan bir platform bulmaca oyunu.

SUPERHOT ve SUPERHOT: Mind Control Delete
Siz hareket ederseniz zaman da akar. Siz durursanız zaman da durur. Taktikler geliştirin ve kırmızıları öldürün.

Desperados III
İzometrik sıralı strateji oyunu olan bu oyun vahşi batı temasını size sindiriyor. Zamanında 40 liralarda iken alın alın diye bağırırken şimdi de alın diyorum. Bu oyun türünün en iyi temsilcilerindendir. 128 TL.

DISCO ELYSIUM
İzometrik dedektiflik oyunu. Çok aksiyon beklemeyin. Ama derin bir hikaye.. İşte o var. Sadece 11-12 TL.

The Witcher 3 Complete Edition
Alın.

HOB
10 liradan ucuz olan bu oyun size huzurlu zamanlar geçirme imkanı sunabilir. Platform oyunudur kendisi.

HADES
Indie oyunlarda adını duyuran ve unutturmayan bir yapım olan Hades rogue-like yapımlarda türünün en iyi örneklerindendir. 15 TL'ye kaçmaz.

THE WOLF AMONG US
Dedektiflik oyunu olan bu oyunda da sizi etkileyici bir deneyim bekliyor. Fiyatı sadece 15 liralarda.

CELESTE
7 liraya zor ve kaliteli bir oyun. Bu arada... Harbi zor...

SOMA

7 TL'ye SOMA mı? Kaçırma dostum. Gerilim türünde başarılı bir oyundur.

Ek olarak METRO ve BIOSHOCK serisine de bakabilirsiniz.

Teşekkürler.
spider man için indirim kuponu vs. varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Kaan
Teşekkürler,uzun zamandır oynamak istediğim Uncharted 4'ü aldım :)

arturo

80+ Silver
Cp2077 ve detroit almak istiyorum 195tl tutuyor üstüne ne eklememi tavsiye edersiniz?
Edit: Disco Elysium aldım.

Son düzenleme:

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Halit KÖK

angel_eye

80+ Silver
Dahası