Neler Yeni

Ben 10 büyük çarpışma İstanbulu oyununu buldum.

GokuBen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra Toprak
Cartoon network ve proje calide tarafından ben 10 büyük çarpışma İstanbul oyunu internette yoktu ama ben arşivlerde buldum. *detaylı anlatacak okursam; arşiv arşiv dolaştım. bazılarına yazdım, geri dönüş alamadım. kuzenimin arşivlerinde var. bir sorun oluştu deyip atıyordu. oyunun kodlarından değiştirdim ve açıldı. indirmek isteyen varsa bedava bir şekilde yayınlayabilirim. yazmanız yeterli. Bir oyun daha kurtuldu cartoon network arşivlerinde çürümekten. bu arada bulduğum oyunun linkini atabilirmiyim?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Cartoon network ve proje calide tarafından ben 10 büyük çarpışma İstanbul oyunu internette yoktu ama ben arşivlerde buldum. *detaylı anlatacak okursam; arşiv arşiv dolaştım. bazılarına yazdım, geri dönüş alamadım. kuzenimin arşivlerinde var. bir sorun oluştu deyip atıyordu. oyunun kodlarından değiştirdim ve açıldı. indirmek isteyen varsa bedava bir şekilde yayınlayabilirim. yazmanız yeterli. Bir oyun daha kurtuldu cartoon network arşivlerinde çürümekten. bu arada bulduğum oyunun linkini atabilirmiyim?
Atabilirsin. Linkini paylaş nasıl bir oyunmuş merak ettim.

GokuBen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hastayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Abdullah Kemal Güzel
link atar mısın deneyelim

GokuBen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar Hasta olduğum için size dönüş yapamıyorum. iyileştiğim zaman geri dönüş yapacağım.

ozy_34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Özgür Boşnak
Megaya yükleme drive veya medifare ye yükle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular