Neler Yeni

Ben maalesef bir antisosyalim. Bir sosyopat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Audiophile
Bu hastalıkta mevcut tek tedavi Clonex'tir. Clonex Clozapine adıyla geçer. Sakinliğimi de Clonex'e borçluyum. Açılan davalar kadar açılmamış darp suçlarım var tatlıya bağlanan. 6- yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5+ yıldır kimseyle tartışmadım. Bunu da Clonex'e borçluyum.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Furkan ŞENGÜL
tamam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,496
İsim
uwu
(Y)An-l- ıyorum” yaha bi bi

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Sarp Yılmaz
Yemin ederim her gün forumun BOŞ konu kotasını bu arkadaş dolduruyor helal olsun tek başına mücadele veriyor.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,596
İsim
Muhammet Çağrı

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Fatih Yağız
Bu hastalıkta mevcut tek tedavi Clonex'tir. Clonex Clozapine adıyla geçer. Sakinliğimi de Clonex'e borçluyum. Açılan davalar kadar açılmamış darp suçlarım var tatlıya bağlanan. 6- yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5+ yıldır kimseyle tartışmadım. Bunu da Clonex'e borçluyum.
Bana bir daha hakaret edersen Muhammed'in nasıl bir ensest olduğunu açıklayan bir konu açarım.
Kanka vallahi bir konu da fotoğrafını atmışsın kusucaktım ben senin neden ateist olduğunu ve neden Allahın olmadığını kanıtlamaya çalışır nitelikte konular açtığını çözdüm sanırım seni çok çirkin yarattığı için Allahı sevmiyorsun ve olmadığını düşünüyorsun aynı zamanda da şişkosun vallahi senin kadar şişman olsam çirkin olsam dışarı çıkmaya utanırdım dışarı çıkmayı bırak forumlarda konu bile açmazdım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,496
İsim
uwu
Bana bir daha hakaret edersen Muhammed'in nasıl bir ensest olduğunu açıklayan bir konu açarım.

Seni dinden soğutmuşlar büyük ihtimal tek bildiği şey Arapça harfler olup yarım yamalak çeviren birisinin anlatımları sana mantıksız geldi evet az kalsın bende soğuyordum li en azından bir kaç şeye bakınca anlıyorsun o cahil kuran hocasının saçmalığını ama anlatan yüzünden asla kaynağı küçük göremezsin ben Kuran a inanıyorum ama içerisindeki herşeyi öğrenmek için daha erken kuran biliyorum demek için Tarih/arapça/ve en önemlisi objektif bakış açın olmalı

Top Bottom