Neler Yeni

Hepimizin çeşitli dertleri var. Benim derdim kendimle.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,173
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Haklısınız hocam. Bugüne kadar 1.5 milyon dolar para harcamışım sadece kendime. Bir nevi zaten israf. Üstelik eski bir dairede oturuyorum. Bugüne kadar psikolojim normal olsaydı sıfır büyük dubleks daire alırdım Bahçelievler'den. Yine de ev işine çok takmıyorum, millet birikim yapar, ben harcamayı tercih ediyorum. Zaten bu kiloyla 10 sene daha yaşarım. O yüzden acil bir diyet şart.
Haneye 1.5 milyon dolar daha yazıldı hayırlı olsun.

eneskaya6

80+ Bronze
O kadar boş ve işsizsin ki hayatta hiçbir sorumluluğun yok yarın ne yapacagina dair bi düşüncen planin bilgin yok. ölmeyi bekliyorsun resmen. boşluktan kendine para harciyon. ölmek icin vakit geciriyon

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,799
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Hocam ne kadardır Clonex kullanıyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,799
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Hocam kullanamadık da tekrar başlayacağım. Muazzam bir ilaç. 100 mg kullansam bile çok fayda sağlar. Diğer ilaçlarımı da 300 mg dozda bırakırım. Bence 4 birim akyuvar yeterli.
Bağımlı olduğunuzun ve bunun da büyük bir sorun olduğunun farkındasınız değil mi? Büyük bir sağlık sorununa yol açmış ona rağmen kullanmak istiyorsunuz. Başka hangi ilaçları alıyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
Bağımlı olduğunuzun ve bunun da büyük bir sorun olduğunun farkındasınız değil mi? Büyük bir sağlık sorununa yol açmış ona rağmen kullanmak istiyorsunuz. Başka hangi ilaçları alıyorsunuz?
Hocam ben çok kötüyüm, terapi falan bir işe yaramaz maalesef. Şok tedavisi bile gördüm tam kür. EMS, manyetik rezonans hepsini denedim. Bir tek Clonex işe yaradı.

Şu anda Zyprexa 5 mg, Norodol 10 mg, Largactil 100 mg ve Keday XR 50 mg kullanıyorum antipsikotik olarak. Antidepresan yasak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,799
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Hocam ben çok kötüyüm, terapi falan bir işe yaramaz maalesef. Şok tedavisi bile gördüm tam kür. EMS, manyetik rezonans hepsini denedim. Bir tek Clonex işe yaradı.

Şu anda Zyprexa 5 mg, Norodol 10 mg, Largactil 100 mg ve Keday XR 50 mg kullanıyorum antipsikotik olarak. Antidepresan yasak.
İşiniz zor hocam bence yine de akyuvarlarınızı ölümcül derecede azaltmış olan ilaca bağımlılıktan dolayı doktor tavsiyesi falan olmadan dönmeyin. Diğer ilaçlar da maşallah zaten meraktan soruyorum sadece diğer ilaçlardan başka nasıl yan etkiler gördünüz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
İşiniz zor hocam bence yine de akyuvarlarınızı ölümcül derecede azaltmış olan ilaca bağımlılıktan dolayı doktor tavsiyesi falan olmadan dönmeyin. Diğer ilaçlar da maşallah zaten meraktan soruyorum sadece diğer ilaçlardan başka nasıl yan etkiler gördünüz?
Diyabetimi kötüleştiriyor, konuşmamı zorlaştırıyor. Başka rastlamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,799
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Diyabetimi kötüleştiriyor, konuşmamı zorlaştırıyor. Başka rastlamadım.
Yanlış bilmiyorsam zyprexa diyabeti olanlara pek önerilmez zaten. Tabii tıp okumuyorum doktor da değilim siz yine de doktorunuz ne uygun gördüyse dinleyin de dikkat edin yine de düzenli olarak kontrole falan gidin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
Yanlış bilmiyorsam zyprexa diyabeti olanlara pek önerilmez zaten. Tabii tıp okumuyorum doktor da değilim siz yine de doktorunuz ne uygun gördüyse dinleyin de dikkat edin yine de düzenli olarak kontrole falan gidin.
Clonex'e yarın düşük dozla başlayacağım. Largactil'i azaltarak bırakacağım bu sürede ve Zyprexa'yı da bugün son içişimdi. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,799
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Clonex'e yarın düşük dozla başlayacağım. Largactil'i azaltarak bırakacağım bu sürede ve Zyprexa'yı da bugün son içişimdi. :)
Hocam anladığım kadarıyla para sıkıntınız yok ve ingilizcenizin de olduğunu düşünüyorum. Belki mantıksız gelecek ama hipnoterapi denediniz mi hiç?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kendime yakıştırmak istemiyorum ama bende belirgin bir psikopati mevcut. 12 yıldır görebileceğim her türlü tedaviyi denedim ve yüz binlerce dolar harcadım. Bugüne kadar belirgin bir biçimde iyi gelen tek ilaç bende akyuvar sendromuna neden oldu, bu sebeple acilen kestik ve kesilme sancısı 1 ay sürdü, korkunçtu. Halen bu ilaçtan arada sırada 25 mg alırım. O an sakinleştiriyor. İlaç Clonex ve çok tehlikeli bir ilaç. Başka her ilacı denedik ve halen kullanıyorum en etkili olanları. Bunlar antidepresan değildir, antipsikotik olarak geçer. Psikolojik hastalığımın adı antisosyal kişilik bozukluğu. Bipolar diyenler de var, antisosyallik daha doğrusu. Antisosyal psikopat demektir, sosyallik karşıtı değil.

Bir nevi şeytan biriyim ama aklım sayesinde suç makinesi olmamın önüne geçtim ve inanır mısınız 6 yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5 yıldır kimseyle tartışmadım. Tabii ki tedaviyi kabullenerek. Benim hastalığımın tek ilacı Clonex. Bakalım, belki tekrar denerim. :)

Bu arada ailem ve akrabalarım iyi insanlar. Etrafımda da bir iki mikrop hariç düşman da yok. Onlar da sözlüklerden falan bulaşanlar. Benim hastalığım genetik. Baba tarafı kusurlu. Bakalım, Clonex belki yardım edebilir. Bu arada terapiye de başlayacağım ama bedava olanlara. :)
bakınız ben çok yakından tanıdığımdan biliyorum bu hastalıkların tedavisi burada değil burası hastalık çözme yeri değil ki direkt internet değil.
Doktora gidip tedavi görün bşaka çözümü yok .
he psikolojik bu şeyleri ilgi için kullanıyorsanız hoş veya havalı bir şey değil de mesajlarınıza göre sizin cidden bir rahatsızlığınızın olduğu belli.
Tavsiyem internetten uzak durun , gidin doktora ve sosyalleşin.
Burada insanlarla dalaşarak bir şey çözülmez sizin gözükmeniz lazım bunu ciddi diyorum

Top Bottom