Neler Yeni

Bendeki termal macunun kullanım ömrü mü doldu?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende linketi termal macundan var, bunu alalı 5 sene gibi bir süre oldu ama donmadı hala aldığın ilk gün kullandım sonra kapattım kutusuna koydum. Bunu ps4 pro için kullandım pek işe yaramadı, özelliğini yitirmiş olabilir mi?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
4mk baya düşük kötü macun

Can...

80+ Platinum
Bende linketi termal macundan var, bunu alalı 5 sene gibi bir süre oldu ama donmadı hala aldığın ilk gün kullandım sonra kapattım kutusuna koydum. Bunu ps4 pro için kullandım pek işe yaramadı, özelliğini yitirmiş olabilir mi?
ps için kullanılacak bir ürün değil bence tavsiye etmem ancak işlemciye düşük gereksinimli sistemlerde yada elinde macun yoksa kullanmalık o kullandım bir süre ondan

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ps için kullanılacak bir ürün değil bence tavsiye etmem ancak işlemciye düşük gereksinimli sistemlerde yada elinde macun yoksa kullanmalık o kullandım bir süre ondan
Arctic mx 4 nasıl olur ps 4 pro için? Bir de macunu sürdüm kasa arkasından hava serin çıkıyor ama fan son hız çalışıyor, macundan dolayı mıdır?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kullanım süresi dolmuş mudur?
Mx 6 yada thermal grizzly iyi gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arctic mx 4 nasıl olur ps 4 pro için? Bir de macunu sürdüm kasa arkasından hava serin çıkıyor ama fan son hız çalışıyor, macundan dolayı mıdır?
Mx-4 4gr ben kullandım memnun kalmadım Mx 6 2gr yada thermal grizzly 1gr almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
...
İyi olur fan hızıda düşer ama sonra satmak isterseniz içi açılmış diye almak istemeyebilirler

Can...

80+ Platinum
gideri var hocam güvenilir yerden alın yeter

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mx 6 yada thermal grizzly iyi gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mx-4 2gr ben kullandım memnun kalmadım Mx 6 yada thermal grizzly 1gr almak daha mantıklı
Arctic mx6 yı alsam ps 4 pro ya kaç kere sürerim? (2 gr)

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Uzun ömürlü hocam 2-3 yıl arayla sürersin belki de 3-4 yıl olur mx6 övülüyor çünkü

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uzun ömürlü hocam 2-3 yıl arayla sürersin belki de 3-4 yıl olur mx6 övülüyor çünkü
mx 4 mü yoksa mx 6 mı alayım hocam? Aralarındaki fiyat farkına değer mi? Bir de bunlar ilk açıldıktan ne kadar süre sonra ömürleri bitiyor?

Top Bottom