Neler Yeni

Beni Uyandırın Lütfen Bana Fikir Verin

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
Hüdapar akp seçmeninden giricek yani hüdapar direk iktidara geçicek hüdaparın konuşmalarını dinlemeni tavsiye ederim 15 yaşındaki kız çoçuğunun rızası var sorun yoktur diyen adamları iktidara geçirmek mantıklı mı?
Değil ancak öbür türlü iç savaş çıkabilir 15 yaşındaki kızlar evlendirilemezler ama bunu yasal hale sokabileceklerini sanmam çünkü Türkiye nin %80 ni buna karşı duracaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hüdapar akp seçmeninden giricek yani hüdapar direk iktidara geçicek hüdaparın konuşmalarını dinlemeni tavsiye ederim 15 yaşındaki kız çoçuğunun rızası var sorun yoktur diyen adamları iktidara geçirmek mantıklı mı?

Muharrem inceye bakmanı tavsiye ederim deprem hakkında yaptığı tahminler çok doğru bizzat ben depremzedeyim
Şuan İnceyi düşünüyorum dostum büyük ihtimalle ona Atacam ama umarım bazı şeyler ters gitmez gelirse

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,089
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ayrıca hocam akp savunmanmayınız 15 yaşındaki erkek çocuğuna te... edildi adalet bakanı bir kereden bir şey olmaz dedi. Alçak Kızılay başkanı bizim çadıra ihtiyacımız varken çadır sattı dış politika meselesine gelirsek mısırla yıllarca kuş kaldık doların bu kadar yüksek olmasının sebebi hükümetin dış politikada basarız olmasıdır
Artı olarak akp vermemek için gerici cemaatler iş birliği yapıyorlar örnek menzil ve İsmail Ağa cemaati.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,089
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Hocam CHP iktidara gelince parlementel sistem gelicek hükümet bir ekip işidir maalesef şu an ülkeyi bir adam yönetiyor fakat CHP iktidara gelirse bu değisicek aynı şekilde kk selattini serbest bırakması mümkün değil CHP ve iyi parti buna asla izin vermez
İYİ parti hiç izin vermez. :D

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Artı olarak akp vermemek için gerici cemaatler iş birliği yapıyorlar örnek menzil ve İsmail Ağa cemaati.
Nakşı bend benim cemaatti knk :D , sadece bu yıl siyasete karışmışlar ve Cumhur İttifakını desteklediklerini yeni gördüm yıllardır siyaset yaptırmazlardı oradaki üyelere vs.

İsmail Ağa Cemaatini bilmiyorum ve ben oy vermemeyi seçiyorum sonuçta öyle bir hakkım var değil mi? :D

Şuan bana öyle bişey söyleki CHP ye yada AKP ye yada Memleket Partisine basıyım

Reis o adam varsa yoksa Kılıçdaroğlu diyor hiç Kılıçdaroğlu nu? Eleştiriyor mu? Hayır bunların Aktrollerden bir farkı yok bunlarda KK cı troller

Reis içerden çıkamaz diyorsun da " Yazık niye içerde Selehattin Demirtaş" , " Demirtaş içerde kalmasının haksız olduğunu düşünüyorum " . Ekrem İmamoğlu " Selehattin Demirtaş yaptığı siyaseti beğeniyorum." . Yani bunlara bakınca pek içerde tutacaklarmış gibi gelmiyor :D

Son düzenleme:

arturo

80+ Silver
Nakşı bend benim cemaatti knk :D , sadece bu yıl siyasete karışmışlar ve Cumhur İttifakını desteklediklerini yeni gördüm yıllardır siyaset yaptırmazlardı oradaki üyelere vs.

İsmail Ağa Cemaatini bilmiyorum ve ben oy vermemeyi seçiyorum sonuçta öyle bir hakkım var değil mi? :D

Şuan bana öyle bişey söyleki CHP ye yada AKP ye yada Memleket Partisine basıyım

Reis o adam varsa yoksa Kılıçdaroğlu diyor hiç Kılıçdaroğlu nu? Eleştiriyor mu? Hayır bunların Aktrollerden bir farkı yok bunlarda KK cı troller
Hocam korkuyorum benim siyasetle alakam yok artık

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
Senin için en iyisinin Sinan Oğan olacağını düşünüyorum kendisini araştırabilirsin, ayrıca Bababa TV'de ki yayını izleyebilirsin.

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
Dostlar siyaset ile saçlarım döküldükten sonra foruma girdim ve sorum şu " KİME OY VERMELİYİM LİDER GÖRMÜYORUM" cidden kafam ağrıdı artık ülkemin yararına olan fikirler düşünüyorum ama ben lider görmüyorum şimdi eleştiriyorum umarım silivriye gitmem

Öncelikle AKP iktidarından başlayalım şimdi dürüst olalım , Recep Tayyip Erdoğan şuana kadar verdiği vaatleri yerine getirdi benim gözümde yönettiği 20 yıl yaşım kadar 😹 ama araştırma sonucu cidden sözünde durabilen ve dış ülkelere laf edebilen bir lider , TOGG dedi yaptı , IHA-SıHA dedi yaptı , ancak mesele iç yönetim olduğunda işlerin pek iyi gitmediğini düşünüyorum yani asgari ücret artıyor ancak bu bir şey değiştirmiyor bana göre çünkü fiyatlarda zamlanıyor
Burası AKP eleştirisi idi devamı şu şekilde
Hüda Par ile ittifak olması . Türk olmak şereftir , ne mutlu Türküm diyene gibi sözlerin ırkçılık olarak algılanması kürtçenin ana dil olması gibi vaatler benim hiç hoşuma gitmedi Atatürkçü kemalist değilim ama Türk olduğumu söylediğim zaman buna ırkçılık deniyorsa bı dank ediyor kafa.

Kemal Kılıçdaroğlu ve 6 masaya geçelim şimdi

Kendi Vaatleri olduğu kadar ben masada anlaşmazlıklar görüyorum çünkü bir birleri ile anlaşamayan çelişen 7 tane adam var ve karar almakta cidden çok yavaşlar bazen karar alamıyorlar kimi masayı terk ediyor kimi makam mevki peşinde koşuyor kimi temiz para derken uyuşturucu baronları diyor . Birisi Diyorki " Suriyelileri gönderecez , birisi diyorki onları entegre edecez ve hepsinin Cumhur Başkanı yardımcısı olması bana göre korkunç Demirtaş'ın CHP ilede bağlantısı olduğunu düşünüyorum yani bir iş anlaşma var gibi ama hayırlısı bana göre bunlarda ülke yönetemez

Muharrem İnce ye gelirsek

İnceci değilim ama adamın cidden doğru konuştuğunu düşünmeye başladım depremler hakkında olsun ülkenin bazı sorunlari olsun cidden konuşuyor ve anlaşmazlıkları halleder lider olabilir derken Tarikatlar hakkında konuşması beni soğuttu

KENDİ AÇIMDAN BAKİNCA " Ben tarikatlarda büyümüş birisiyim ve okadar tahmin ettiğiniz gibi olmadığını belirtmek isterim tabi tarikattan tarikata değişir bizim şeyhimiz bizden cep para pul istemez sana sadece Allah yolunda olmayı Allah Yoluna çağırmayı dini öğretmeyi hedefler ve ne Atatürk'ü kötülediklerini duydum nedene siyasi meselelere karıştıkları ordaki insanlar hoşgörülü güzel insanlar ve böyle topluluklari neden kapatıyor dağıtıyor? Evet saçma sapan siyasete karışan insanlara kafalarına göre din anlatanlar da var çocuk taciz edende var ama hepsini kapatmak yerine sorun çıkartanlari kapatsa daha iyi olmazmi? İmam Nikah kısmında haklı çünkü 13 yaşındaki kızı imam nikahı ile zorla evlendireniliyorlar zaten Tarikatlara inanmak istersen inanır istemezsen inanmazsin ama bu ÜLKEDE KİMSEYE KENDİ İNANCİNİ VE FİKRİNİ DAYATMAZSIN yani benim bakış açım bu

Yani oy verecek kimse yok anlattığım gibi

Siz kime verirdiniz

Lütfen : AK Troller ve CHP fanları yazı yazmasın rica ediyorum KK yi övüp duranlar akp ye aşık olanlar değil düzgünce siyaset yapabilen kafası çalışan ve kafadan atmayanlar gelsin lütfen bakın
İnce zaten hepsini kapatırım demedi amacı dışında olanları kapatırım dedi

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
Sonumuzu ben görmüyorum güzel bir gelecek istiyoruz sadece okadar hepsi bu ama yooook Türklere güzellik neki? Bı rahat bırakmıyorlar liderler olsun dış güçler olsun düşmanlar dostlaar aaa yeter da bı huzur istiyoruz milletçe birgün normal bir gün olsun istiyoruz ve mutlu olmak istiyoruz cokmu lan
Herkes aynı şeyi istiyor ama zor gibi görünüyor

Top Bottom