Neler Yeni

Benim durumumda özel okula geçilir mi?

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Çakır
merhaba yazacaklarim biraz uzun ama hayatimdaki gidisat icin onemli yardimci olanlara simdiden cok tesekkurler 9. 10. sinif eksiklerim var 9. siniftan 12. sinifa kadar olan mufredata bagli dershane tarzinda egitim veren bi ozel okula gecmeyi dusunuyorum suanki okulumda çok eski bir anadolu lisesi ve baya köklü ama 60 obp puani olan mi 40 opb puani olan mı dersiniz hepsi adrese dayali yakin diye benimde okudugum okula geliyor haliyle kalite dusmus durumda ayricada suanki okulumda bir suru arkadasimda var gitmeyi dusundugum okulda kimseyi tanimiyorum benim yerimde olsaniz ne yapardiniz ne yapmami tavsiye edersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafacan Taşkın
Instagram
sapplystein
Steam
sapplystein
Twitter
sapplystein
Discord
sapplystein#2538
Merhaba canım kardeşim; Lise hayatında kendine yapabileceğin en güzel yatırım özel(kolej) Anadolu sağlık meslek lisesine gitmektir öncelikle bunu belirtmek isterim. Meslek lisesi çıkışlı olarak en azından meslek sahibi olabilirsin. Hemşire yardımcısı, sağlık bakım teknisyeni(sbt), ebelik bölümleri mevcut bunlardan birin seçip hem obp puanı yüksek tutarsın okuldan mezun olunca ekstra puan yansır. Fazla puan vermekte kolej okulları ve rahat edeceğini düşünüyorum. Senin yerinde olacak olursam lisede hem gezer hem ders çalışır özel okul’da okurdum.

Top Bottom