Neler Yeni

Benim işlemcim AMD Radeon HD 7400M destekliyor mu?

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Düzenleme yaptım mesajımda, sürücünüz daha yeni gözüküyor indirmenize gerek yok.

Eski sürücü bu. 6/5/2015 tarihli. Sürücü bu.

Son sürüm zaten yüklü sizde.
Resmi site harici öneri yapmazsanız herkes için daha iyi olur. Resmi sitesinde olmayan bir driver farklı sitelerde varsa büyük ihtimalle kötü amaçlı yazılım içeriyordur. Hem öneride bulunduğunuz kişinin bilgisayarına gelecek zararların sorumluluğunu almamış olursunuz.
Tamamdır hocam kendim elle yüklemiştim.
Yani hocalarım bende AMD Radeon HD 7400M yoktur doğru mudur?
Evet yok.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Düzenleme yaptım mesajımda, sürücünüz daha yeni gözüküyor indirmenize gerek yok.

Resmi site harici öneri yapmazsanız herkes için daha iyi olur. Resmi sitesinde olmayan bir driver farklı sitelerde varsa büyük ihtimalle kötü amaçlı yazılım içeriyordur. Hem öneride bulunduğunuz kişinin bilgisayarına gelecek zararların sorumluluğunu almamış olursunuz.
Bende oradan çok sürücü yükledim. Bu yüzden kendi sitesinden daha günceli bu sitede bulunabiliyor. G41 onboard sürücüsü intelin sitesinde Xp sürücüsü varken bu sitede Windows 7 sürücüsü mevcut ve daha günceldi.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Tamamdır HD 3000 ile kasa kasa oynamaya devam. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende oradan çok sürücü yükledim. Bu yüzden kendi sitesinden daha günceli bu sitede bulunabiliyor. G41 onboard sürücüsü intelin sitesinde Xp sürücüsü varken bu sitede Windows 7 sürücüsü mevcut ve daha günceldi.
Hocam siteyi attınızda hem benimki güncel sürücü hem de o site riskli.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Tamamdır HD 3000 ile kasa kasa oynamaya devam. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam siteyi attınızda hem benimki güncel sürücü hem de o site riskli.
Ben bir sorun yaşamadım. Wifi sürücüsündne ekran kartı sürücüsüne ben oradan eski cihazların sürücüsünü oradan bulabiliyordum ancak.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Neyse hocalarım yardımlarınız için teşekkürler. AMD ekran kartı bende yokmuş. Konu kapanmıştır...

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
En azından işlemci isteyen oyunlarda biraz daha iyi FPS alabilmem için i7 2620m işlemcisi takabilirsin.

Top Bottom