Neler Yeni

benim neyim var hastalık

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda Dayıcan
arkadaşlar allah aşkına bana yardımcı olun 5-6 gündür midem bulanıyor anca dün zaman bulup gidebildim doktora , doktor grip soınrası enfeksiyon dedi bir kaç ilaç yazdı şuruup falan verdi ama dünden beri kullanıyorum gerçekten hiçbi gelişme yok hala aynı midem bulanmadıgı zamanlarda bile rahat edemiyorum sanki bişey olacak da kusucakmışım gibi hissediyorum ve yemek yiyemiyorum normalde 2 dürüme tek atarım 1 dürümü zar zor bitirdim bugün çok çabuk doyuyorum aranızda bilgili birisi varsa yardımcı olsun midemde hasar vs bişey olabilir mi korkuyorum (sigara alkol var)

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
arkadaşlar allah aşkına bana yardımcı olun 5-6 gündür midem bulanıyor anca dün zaman bulup gidebildim doktora , doktor grip soınrası enfeksiyon dedi bir kaç ilaç yazdı şuruup falan verdi ama dünden beri kullanıyorum gerçekten hiçbi gelişme yok hala aynı midem bulanmadıgı zamanlarda bile rahat edemiyorum sanki bişey olacak da kusucakmışım gibi hissediyorum ve yemek yiyemiyorum normalde 2 dürüme tek atarım 1 dürümü zar zor bitirdim bugün çok çabuk doyuyorum aranızda bilgili birisi varsa yardımcı olsun midemde hasar vs bişey olabilir mi korkuyorum (sigara alkol var)
Stresten olabilir mi? Sigarave alkol stresi kolayca tetikler
Ayrıca olabildiğince takmamaya çalış çünkü "sanki bişey olacak gibi" gibi cümleler bu durumu psikolojik sıkıntıya döndürebilir ve takıntı hastası olabilirsin ki emin ol bu durumu yaşamak istemessin (bende var)

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Zaten olmayan iştahınızı sigara içip iyice yok etmeyin.

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Harun Duman
Bunun bir benzeri arkadaşıma olmuştu. Dışarıda bir şey mi yediniz ? Veya salgından da olabilir.
Ayrıca ishal var mı çok önemli ona göre cevap verebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda Dayıcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun bir benzeri arkadaşıma olmuştu. Dışarıda bir şey mi yediniz ? Veya salgından da olabilir.
Ayrıca ishal var mı çok önemli ona göre cevap verebilirim.
Var ama hafiften geçmeye başladı ilk defa böyle 1 şey yaşıyorum 1 hafta olacak midem düzelmedi bugün dünden daha iyiyim ilaçlar sanırım işe yaradı biraz midemde çok bir değişiklik yok ama bağırsaklar çalışmaya başladı gibi

bwNN

80+ Silver
İlaçlar bitene kadar devam et bitmezse dahiliyeye gidebilirsin

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Hocam reflu olabilir. Aynisini yasadim gripten sonra surekli midem bulandi, oksurdum. Reflu cikti, bir sure beslenmeye dikkat edince (otla beslenince 1-2 ay) buyuk oranda azaliyor.

Top Bottom