Neler Yeni

BenQ ZOWIE S2-C nasıldır ?

cyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mali
Merhaba arkadaşlar elimdeki mouse bozuldu ve onun yerine BenQ ZOWİE S2-C göndermeyi teklif ettiler ancak ben buna pek olumlu bakmıyorum çünkü sensörü eski şu anda daha iyi sensörler mevcut.Size sormak istediğim neden yeni sensörler getirmiyorlar ve bu sensörlerin (3360) bulunduğu mouseları hala alan var mı ?Alan varsa neden alıyor yardımcı olursanız sevinirim .

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Merhaba arkadaşlar elimdeki mouse bozuldu ve onun yerine BenQ ZOWİE S2-C göndermeyi teklif ettiler ancak ben buna pek olumlu bakmıyorum çünkü sensörü eski şu anda daha iyi sensörler mevcut.Size sormak istediğim neden yeni sensörler getirmiyorlar ve bu sensörlerin (3360) bulunduğu mouseları hala alan var mı ?Alan varsa neden alıyor yardımcı olursanız sevinirim .

Elindeki mouse neydi? Iade alirsan kaç TL iade edicekler? 3360 kullanan çok kişi var hala.

cyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elindeki mouse neydi? Iade alirsan kaç TL iade edicekler? 3360 kullanan çok kişi var hala.
asus rog keris wired zamanında itopyada 1000tlden 500 e düşmüştü sanırım para iadesi 500 TL oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti sürecinin uzun süreceğini düşündüğüm için 1 ay önce hyperx pulsefire haste aldım şu anda bu fareyi kullanıyorum

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
asus rog keris wired zamanında itopyada 1000tlden 500 e düşmüştü sanırım para iadesi 500 TL oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti sürecinin uzun süreceğini düşündüğüm için 1 ay önce hyperx pulsefire haste aldım şu anda bu fareyi kullanıyorum
Para iadesi yerine hem kullanmak hem satmak için zowie cok daha mantıklı 500 liraya hiçbir şey alamazsın.

cyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam peki insanlar daha ucuza başka fareler alabilecekken neden zowie alıyorlar ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom