Neler Yeni

BenQ Zowie XL2411K 24" 144Hz 1ms alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha kuşçu
BenQ Zowie XL2411K 24" 144Hz 1ms Hem hikayeli oyunlar için hem fps oyunları için alınır mı??

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alınır güzel monitör yanılmıyorsam Abdullah abi videosunu yapmıştı

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
Şuan kullandığım monitör. Tepkimeler gayet güzel. DyAc özelliğini açınca parlaklık düşüyor bilgin olsun. Abdullah'ın videosunda belirtilmemiş. 240 hz modellerinde parlaklık düşme olayı yok. Prof oyuncuların cs valo PUBG ayarları var. İndirip kullanabiliyorsun. Ben kullanmıyorum görüntü ayarları hoşuma gitmiyor. Standart mod'a uygun renk ayarlarını yapıp kullanıyorum. Onun dışında şuana kadar göz yorulması sulanması gibi bir şikayetim olmadı. Diğer kullandığım monitörde oluyordu. İlginç bir şekilde 2013 yılında çıkmış Asus monitörüm (VG248qe) görüntü kalite olarak hemen hemen aynı. Şuan çift monitör olarak kullanıyorum. Tamamen oyun odaklıysan pişman etmez dostum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,812
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
2411P kullandım, 24 inç keyif vermiyor, fazla küçük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha kuşçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan kullandığım monitör. Tepkimeler gayet güzel. DyAc özelliğini açınca parlaklık düşüyor bilgin olsun. Abdullah'ın videosunda belirtilmemiş. 240 hz modellerinde parlaklık düşme olayı yok. Prof oyuncuların cs valo PUBG ayarları var. İndirip kullanabiliyorsun. Ben kullanmıyorum görüntü ayarları hoşuma gitmiyor. Standart mod'a uygun renk ayarlarını yapıp kullanıyorum. Onun dışında şuana kadar göz yorulması sulanması gibi bir şikayetim olmadı. Diğer kullandığım monitörde oluyordu. İlginç bir şekilde 2013 yılında çıkmış Asus monitörüm (VG248qe) görüntü kalite olarak hemen hemen aynı. Şuan çift monitör olarak kullanıyorum. Tamamen oyun odaklıysan pişman etmez dostum
şuan bu monitörü kullanıyorum aşırı derecede ghosting var ASUS Tuf Gamıng Vg24vqe 23,6 Kavıslı 165hz Freesync 1ms VG24VQE iade edip benq almayı düşünüyorum

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
Top Bottom