Neler Yeni

Berberde veya olur olmadık durumlarda hissedilen şey

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Berberdeyken özellikle adam saçımı keserken içime güzel bir his geliyor yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama hoşumada gidiyor ve bu bazı durumlarda olabiliyor mesela her hangi biri saçlarımla oynadığı anda olur veya kendi psikolojim hakkında biri yorum yaptığında (ailemden olmaması gerekiyor ailemde olunca bu hissiyat gelmiyor) yani genel olarak adını bulamadım bulursam araştırmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelde bir his bu arada nasıl yapacağımı bilsem sürekli yapmak isterim o derece

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,226
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Berberdeyken özellikle adam saçımı keserken içime güzel bir his geliyor yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama hoşumada gidiyor ve bu bazı durumlarda olabiliyor mesela her hangi biri saçlarımla oynadığı anda olur veya kendi psikolojim hakkında biri yorum yaptığında (ailemden olmaması gerekiyor ailemde olunca bu hissiyat gelmiyor) yani genel olarak adını bulamadım bulursam araştırmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı

Güzelde bir his bu arada nasıl yapacağımı bilsem sürekli yapmak isterim o derece
Uuyuşma hissi gibi

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Aynen ama rahatsız edici değil adı ne bunun
Dopamin. Birinin saçlarınla oynaması berberin saçını kesmesi sinir uçlarının uyarılması birinin ensene hafifçe üflemesini hayal et bazılarını rahatsız eder bazılarının hoşuna gider psikolojiyle ilgili bazıları hard sever 😗 kim bilir böle çook var...anormal insan) sana demiyorum tabii ki saçlarımla oynanınca uykum geliyor benimde..

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz

uyuşup dalıyorsun böyle evet çok güzel his

Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
berber bir çeşit masaj gibi zaten makinanın titretişimi sesler falan birinin seni övmesi de doğal olarak bünyede olumlu etki yaratır berberde bende bazen uyumak istiyorum
şöyle bir ürün rahatlatabilir ara ara kafa masaj
edit şu hanım ablada asmr yapıyormuş :D asmr

Son düzenleme:

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.

dediğini anladım banada oluyor o, acayip rahatlatıcı bişey.

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Asil
Bende de berber makina ile kulağımın ordaki saçı keserken karın boşluğumun orada böyle nasıl desem gıdıklanma gibi bir şey hissediyorum. Bunun sebebi makinanın oraya deymesi falan değil çıkardığı titreşim sesi. Normal hayatta böyle bir şey olmuyor, tuhaf :D. Hatta baya küçükken berber oramı keserken gülerdim, kendimi tutamazdım. Ah be dükkandaki tüplü televizyondan çizgi film açardı berber onu izlerdim. 🥲

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

Kara*

80+ Silver
alttan berber dalgayı da sürtse keyiflendiğin anda tadından yenmez diyorsun o zaman! ya kanka git asyalı bir karı bul masaj yaptır kendine baştan aşağı rahatla

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
alttan berber dalgayı da sürtse keyiflendiğin anda tadından yenmez diyorsun o zaman! ya kanka git asyalı bir karı bul masaj yaptır kendine baştan aşağı rahatla
Çok pahalı ya berberin değdirmesi değil ya saçımla oynandığında veya bazen bu his geliyor :D

RONALDINHO

80+ Bronze
bir doktora görün. muhtemelen eşcinselsin. bir arkadaşım da böyle anlatıyordu. yıllar sonra öğrendik ki eşcinsel imiş. sıkıntılı iş anlayacağın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom