Neler Yeni

Berberde veya olur olmadık durumlarda hissedilen şey

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
bende tik var hoca
adam sağ kulak arkasına makinayla girince o vızırtı sesi beni uyuz ediyor aniden gülmeye sırıtmaya falan başlıyorum

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
Berberdeyken özellikle adam saçımı keserken içime güzel bir his geliyor yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama hoşumada gidiyor ve bu bazı durumlarda olabiliyor mesela her hangi biri saçlarımla oynadığı anda olur veya kendi psikolojim hakkında biri yorum yaptığında (ailemden olmaması gerekiyor ailemde olunca bu hissiyat gelmiyor) yani genel olarak adını bulamadım bulursam araştırmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelde bir his bu arada nasıl yapacağımı bilsem sürekli yapmak isterim o derece
Berber saçımı keserken benim anlamsızca aklıma çok komik şeyler geliyor patlicak gibi oluyorum

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
bir doktora görün. muhtemelen eşcinselsin. bir arkadaşım da böyle anlatıyordu. yıllar sonra öğrendik ki eşcinsel imiş. sıkıntılı iş anlayacağın.
1 örnekten teşhis mi koydun gerçekten, Üstelik arkadaşın eşcinsel olsa bile bunun berberde olurken iyi hissetmesiyle ne ilgisi var, berber mevzusunun sebebi belli zaten makinenin titreşimi.

Berberdeyken özellikle adam saçımı keserken içime güzel bir his geliyor yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama hoşumada gidiyor ve bu bazı durumlarda olabiliyor mesela her hangi biri saçlarımla oynadığı anda olur veya kendi psikolojim hakkında biri yorum yaptığında (ailemden olmaması gerekiyor ailemde olunca bu hissiyat gelmiyor) yani genel olarak adını bulamadım bulursam araştırmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı

Güzelde bir his bu arada nasıl yapacağımı bilsem sürekli yapmak isterim o derece
sırf bunun için daha sık berbere gidiyom aw

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII

Dünyanın en iyi 30 dakikalarından biri. Mükemmel bir şey ya

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular