Neler Yeni

betaplus mağazası monitör iademi reddediyor

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
lappelduvide
arkadaşlar geçen hafta dell monitör almıştım kutusunu açtım monitörün ambalajı yırtıktı videoya aldım bende güç kablosu ve dp kablosu olduğu için hiçbir aksesuarına ayağına dokunmadım kendi kablomla sadece monitörden görüntü aldım görüntü kalitesini beğenmediğim için monitörü geri ambalajıyla beraber kutusuna koydum dediğim gibi başka hiçbir şeye dokunmadım ambalajında duruyor iadeye gönderdim kontrol etmişler iademi reddetmişler monitörde hasar veya ambalajında hasar olduğu için iade reddi vermişler ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz benim koşulsuz şartsız 14 gün iadem yok mu

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Müşteri hizmetleri ile görüşün. Şikayet var.com a şikayette bulunun. Thh ye başvurun. Ben iade konusunda hiç sorun yaşamadım.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri ile görüşün. Şikayet var.com a şikayette bulunun. Thh ye başvurun. Ben iade konusunda hiç sorun yaşamadım.
hocam görüşmek istedim telefonu açan yok thh ile uğraşamam 6 ay sürüyor belki daha fazla daha önceden bilgim var

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
O zaman en pratik yol şikayetvar.com hemen dönüş yaparlar.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
işe yarıyor mu ki ne gibi bir etkisi olabilir
Şimdiye kadar işe yaradı. Mutlaka dönüş oluyor. Gaminggentr magaza açılışında ekran kartı almıştım. Müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Şikayet edince ertesi gün iade kabul edildi.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdiye kadar işe yaradı. Mutlaka dönüş oluyor. Gaminggentr magaza açılışında ekran kartı almıştım. Müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Şikayet edince ertesi gün iade kabul edildi.
hocam gaming geni aradım onların personelleri farklı dedi ilgilenmedi pazartesi arayın görüşün dedi ben en iyisi şikayetvara yazayım

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom