Neler Yeni

Beyaz Fileli Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Arkadaşlar linkteki ayakkabının tam parmak ucunda leke oluştu. Kötü duruyor. Temizlemeye çalışıyorum ancak geçmiyor. Islak mendil vs. klasik yöntemleri denedim. En son diş macunu ve fırçayla temizlemeye çalıştım. 10 dakika kadar bekledikten sonra macunu temizledim. Yine aynı. Başka ne tür yöntemler uygulayabilirim? Acele olması gerekiyor. Ayakkabıyı komple yıkayamam şuan. Kurutabilmeye vaktim yok.
link: https://www.trendyol.com/lumberjack/sword-2fx-erkek-kosu-ayakkabisi-p-215820007

Son düzenleme:

Basrii

80+ Bronze
Arkadaşlar linkteki ayakkabının tam parmak ucunda leke oluştu. Kötü duruyor. Temizlemeye çalışıyorum ancak geçmiyor. Islak mendil vs. klasik yöntemleri denedim. En son diş macunu ve fırçayla temizlemeye çalıştım. 10 dakika kadar bekledikten sonra macunu temizledim. Yine aynı. Başka ne tür yöntemler uygulayabilirim? Acele olması gerekiyor. Ayakkabıyı komple yıkayamam şuan. Kurutabilmeye vaktim yok.
Tinerle dene. Bana kalırsa o kir kalıntısının anasını ağlatır...

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
link?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linki vermeyi unutmuşum hahah. Hallettim ya saolun. Islak mendili Cif'e buladım. Sonra şıpır şıpır sildim. Çççook ufak izi duruyor gibi ama genel olarak geçti yani. Ben biraz takıntılıyımdır da :D O izi de geçirmenin bi yolunu daha sonra bulurum. Tiner denenebilir belki bilmiyorum.
Tinerle dene. Bana kalırsa o kir kalıntısının anasını ağlatır...

2mApoo

80+ Silver
Linki vermeyi unutmuşum hahah. Hallettim ya saolun. Islak mendili Cif'e buladım. Sonra şıpır şıpır sildim. Çççook ufak izi duruyor gibi ama genel olarak geçti yani. Ben biraz takıntılıyımdır da :D O izi de geçirmenin bi yolunu daha sonra bulurum. Tiner denenebilir belki bilmiyorum.
Aga ayrıca cifle ayakkabının yanlarınıda kısmen beyazlatabilirsin :)

echoes

80+
ben de bugün ilk kez bu tip, fileli siyah bir ayakkabı aldım. lekeden ziyade o filelerin yırtılması yönünde endişelerim var, umarım çok kolay yırtılan türde bir şey değildir :/

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Beyaz ayakkabı boyaları var o şekilde dene