Neler Yeni

beyaz sistem kurmak istiyorum sizce bu fanlar alınır mı

morrfi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onurhan Kaya
arkadaşlar akvaryum bir kasa alıp bu fanları kullanmak istiyorum, bu fandan 9 tane alıp aşağıdaki kasa üzerinde kullanmak istiyorum, 3 aşağıya 3 yana 3 tane de sıvı soğutmanın fanlarını bunla değiştirmek istiyorum önerisi, uyarısı, tavsiyesi olan var mı?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Ahmet Melih Alemdar
arkadaşlar akvaryum bir kasa alıp bu fanları kullanmak istiyorum, bu fandan 9 tane alıp aşağıdaki kasa üzerinde kullanmak istiyorum, 3 aşağıya 3 yana 3 tane de sıvı soğutmanın fanlarını bunla değiştirmek istiyorum önerisi, uyarısı, tavsiyesi olan var mı?

Bu fanların siyahini kullanıyorum. Tam f/p

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak

o kasanın vergisi artabilir alacaksan acele tut. 2 haftafan kısa sürede geliyorsa

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,674
İsim
Hacı
Alınır.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Ahmet Melih Alemdar
bu fanları kullanmak için bir fan kontrolcü vs. kullanıyor musunuz ben 6 tane bağlasam bunların renklerini nasıl ortak kullanıcam mesela
Bu fanlarda iki tane kablo var ya hem argb hem pwm için. Bublar daisy chain. Atlama. Tek kablo olarak anakart uzerindeki argb ve fan soketine takarsın. 6 sini da baglamak zor olabilir mesafeden kaynaklı. En kötü üçlü baglarsin.
Anakartlarda genelde 2 tane 5 V luk argb pini olur yoksa kontrolcü alman lazım

morrfi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onurhan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fanlarda iki tane kablo var ya hem argb hem pwm için. Bublar daisy chain. Atlama. Tek kablo olarak anakart uzerindeki argb ve fan soketine takarsın. 6 sini da baglamak zor olabilir mesafeden kaynaklı. En kötü üçlü baglarsin.
Anakartlarda genelde 2 tane 5 V luk argb pini olur yoksa kontrolcü alman lazım
Sanırım bu kasayla birlikte fan rgb kontrolcüsü geliyormuş biraz daha araştırma yapıp nasıl kullanacağıma dair fikir edineyim ben en iyisi teşekkür ederim yardımlarınız için

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Siyahlarını dün sipariş ettim. Sabaha gelecekler. Performanslarını yazarım.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Sanırım bu kasayla birlikte fan rgb kontrolcüsü geliyormuş biraz daha araştırma yapıp nasıl kullanacağıma dair fikir edineyim ben en iyisi teşekkür ederim yardımlarınız için
Anakartında ARGB pini var ise, Fanların RGB kablolarını kontrolcüye takıp, kontrolcünün RGB pinini anakart üzerine takıp, anakart yazılımı üzerinden kontrol edersin yoksa kontrolcünün kumandası ile yaparsın.
Anakartında tahminim en az 2 tane SYS Fan pini vardır.
6 tane fan için,
3 fanı tek kabloda birleştirip, sys fan a takarsan , BIOS üzerinden istediğin gibi ayarlarsın.

Top Bottom