Neler Yeni

Bu sistem toplanır mı?

Myshtig0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emir Kaya
4080 i 2k da topluyorum ben sıkıntı yok merak etme
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zotac yerine pny daha iyi olmaz mı sanki o daha iyi demişlerdi de ? Bir de arkadaşın attığı 2 tb lik ssdyi alsam olur dimi 1 tb yerine 2 istiyorum da sonra ileride hafıza sorunu yaşarım falan uğraşmayayım isterim. Bu arada yardımların için de tekrardan teşekkür ederim sağolasın.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,290
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam zotac yerine pny daha iyi olmaz mı sanki o daha iyi demişlerdi de ? Bir de arkadaşın attığı 2 tb lik ssdyi alsam olur dimi 1 tb yerine 2 istiyorum da sonra ileride hafıza sorunu yaşarım falan uğraşmayayım isterim. Bu arada yardımların için de tekrardan teşekkür ederim sağolasın.
Ekran kartı en uygun bu olduğu için koydum yoksa pny daha iyi ama bütçeni aşıyor diye koymadım SSD de isteğe göre nasıl istiyorsan yapabilirsin hatta ram dan birkaç yüz TL daha kirabilirim başka model ile değiştirme yaparak

Myshtig0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emir Kaya
Ekran kartı en uygun bu olduğu için koydum yoksa pny daha iyi ama bütçeni aşıyor diye koymadım SSD de isteğe göre nasıl istiyorsan yapabilirsin hatta ram dan birkaç yüz TL daha kirabilirim başka model ile değiştirme yaparak
anladım hocam teşekkür ederim o zaman bütçe oluşturabilirsem pny de düşünebilirm. İyi dediğiniz bi ssd varsa öneri alabilirim arkadaşın attığı iyi diyorsanız onu da alabilirim bir de bir şey daha sormak istiyorum anakart işlemci ve ramin mhz değerleri farklı bir sorun olmaz değil mi? Arkadaş aynı markanın cl değeri daha düşük olan bi ramini atmıştı onu almak da mantıklı mıdır? Hocam yordum sizi de kusura bakmayın da merak ettiğimden soruyorum bu pcle ve pcie farklı mı psu da pcle yazıyor anakartta pcie yazıyor sanırım siz tabii uygun seçmişsinizdir ama herhangi bir problem olmuyor değil mi bu parçalarda?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,290
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
anladım hocam teşekkür ederim o zaman bütçe oluşturabilirsem pny de düşünebilirm. İyi dediğiniz bi ssd varsa öneri alabilirim arkadaşın attığı iyi diyorsanız onu da alabilirim bir de bir şey daha sormak istiyorum anakart işlemci ve ramin mhz değerleri farklı bir sorun olmaz değil mi? Arkadaş aynı markanın cl değeri daha düşük olan bi ramini atmıştı onu almak da mantıklı mıdır?
5600 cl28 mı 6400 Cl32 mı dersen açık ara 6400 cl32 ama anakart 6000 destekliyor sıkıntı yok 6000 de çalışır xmp ile benim onu koymamın nedeni ilerde BIOS güncelleme ile onun yükseleceğini düşünüyorum zaten ram indirimde iken hazır en iyisini alın derdindeyim 6000 MHz aşağısını böyle bütçelerde mümkün olduğunca kullanmıyorum şahsen

Myshtig0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emir Kaya
5600 cl28 mı 6400 Cl32 mı dersen açık ara 6400 cl32 ama anakart 6000 destekliyor sıkıntı yok 6000 de çalışır xmp ile benim onu koymamın nedeni ilerde BIOS güncelleme ile onun yükseleceğini düşünüyorum zaten ram indirimde iken hazır en iyisini alın derdindeyim 6000 MHz aşağısını böyle bütçelerde mümkün olduğunca kullanmıyorum şahsen
Anladım hocam teşekkür ederim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,290
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom