Neler Yeni

Beyaz sistem toplama önerisi

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
Olsun yine de dengesizlik var sistemde özelikle yüksek bütçelerde kaliteli dengeli performanslı sistemler kurulmalı bence ben onlarca sistem kurdum topladım hep buna dikkat ettim tek bir şeyi kafaya koyarak ilerlemedim ilerlemem de özel haller dışında bu dengeyi sağlayın bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atıyorum sırf ekran kartı beyaz diye 5 bin TL fazladan vereceğime onu anakarta yatırıp daha kaliteli anakart alırım ben olsam
Ekran kartı harici beyaz yapsak çok mu kötü olur sence direkt siyah mı yapsam

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ekran kartı harici beyaz yapsak çok mu kötü olur sence direkt siyah mı yapsam
Beyaz fantazin yoksa siyah yap gitsin zaten zevkini alınca gözün onu görmeyecek emin ol 😂

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
Beyaz fantazin yoksa siyah yap gitsin zaten zevkini alınca gözün onu görmeyecek emin ol 😂
Eski sistem beyazdı geçen sene sattım onu içimde ukte kaldı niyetim beyaz :D bakalım bakınıyorum hala

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
Sen kesin alacağın zaman yaz yine detaylıca bakarız
İşte parçalar tam değil daha ne alacağım belli değil bende ona göre ayarlanacağım, belli olmayınca süreç uzuyor sıkıntıya giriyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşte parçalar tam değil daha ne alacağım belli değil bende ona göre ayarlanacağım, belli olmayınca süreç uzuyor sıkıntıya giriyorum
Belli az çok işte 😃 7800x3d duruma göre b650 veya x670e anakart 4070ti süper ya da bütçeye göre 4080 süper ben olsam 4080 süper ile kurardım ama

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
Belli az çok işte 😃 7800x3d duruma göre b650 veya x670e anakart 4070ti süper ya da bütçeye göre 4080 süper ben olsam 4080 süper ile kurardım ama
Aslında 4070 super de yeter bana da almışken iyisi olsun diyoruz işte bir daha masraf olmaması için

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aslında 4070 super de yeter bana da almışken iyisi olsun diyoruz işte bir daha masraf olmaması için
Ya aslında bizim insanımız da da böyle yüksek düşüneceler var amacına hangisi yetiyor ise onu al kullan 3060 bile yeter dersen al onu kullan kime ne bazen çok uçuyoruz çok cebimizde önemli çok büyük paralar veriliyor birkaç saatlik zevk için bak bende PC yok hiçte aramıyorum mutluyum 😅

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
Ya aslında bizim insanımız da da böyle yüksek düşüneceler var amacına hangisi yetiyor ise onu al kullan 3060 bile yeter dersen al onu kullan kime ne bazen çok uçuyoruz çok cebimizde önemli çok büyük paralar veriliyor birkaç saatlik zevk için bak bende PC yok hiçte aramıyorum mutluyum 😅
3070ti falan da yeter forza4-5 valo rdr2 gow falan için eski sistemde r5 5600+3070ti vardı istediğim oyunları oynuyodum yani

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
3070ti falan da yeter forza4-5 valo rdr2 gow falan için eski sistemde r5 5600+3070ti vardı istediğim oyunları oynuyodum yani
TABİKİ yeter amacına göre değişir sırf almak için para harcamak için almayın bence amacına yeterli şeyleri yap bana sorarsan

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
TABİKİ yeter amacına göre değişir sırf almak için para harcamak için almayın bence amacına yeterli şeyleri yap bana sorarsan
Biraz daha bakınayım ben duruma göre seni etiketlerim tekrardan sağ ol kanka

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,902
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom