Neler Yeni

Beyaz Toplama Sistemim

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Uzun bir aradan sonra yine Sistem toplamak için kolları sıvadım beyaz Sistem kurmak istedim bu sefer ve Rog Strix temalı olacak biraz pahalıya geliyor ama ikinci el sıfır karışık alicam indirimleri kovaliyorum vs her ay bir parça almayı hedefliyorum ilk parçami dün aldım bugün geldi mükemmel görünüyor hediyesi de şahane anahtarlık gelmiş kasaya takicam bunuda sizce nasıl anakart

Ekler

• IMG-20221008-WA0019.jpeg
    IMG-20221008-WA0019.jpeg
    607.5 KB · Hit: 130
  • IMG_20221008_104209.jpg
    IMG_20221008_104209.jpg
    1.2 MB · Hit: 132
  • IMG-20221008-WA0022.jpeg
    IMG-20221008-WA0022.jpeg
    808.5 KB · Hit: 129

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Bilal Tepe
Uzun bir aradan sonra yine Sistem toplamak için kolları sıvadım beyaz Sistem kurmak istedim bu sefer ve Rog Strix temalı olacak biraz pahalıya geliyor ama ikinci el sıfır karışık alicam indirimleri kovaliyorum vs her ay bir parça almayı hedefliyorum ilk parçami dün aldım bugün geldi mükemmel görünüyor hediyesi de şahane anahtarlık gelmiş kasaya takicam bunuda
Anakart çok ta beyaz deil vision daha beyaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada steel legend

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada steel legend
Daha önce kullandım eski sistemim de çok uyumlu oluyor full beyazlar çok pahalı ben bunu 2897tl ye aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Erdoğan
Daha önce kullandım eski sistemim de çok uyumlu oluyor full beyazlar çok pahalı ben bunu 2897tl ye aldım
Boardın siyah kırmızı mor yada cart curt hiç bi fark olmuyor adamlara yalandan 2 beyaza boyayıp dünya fark atıyolar yazık valla...

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Boardın siyah kırmızı mor yada cart curt hiç bi fark olmuyor adamlara yalandan 2 beyaza boyayıp dünya fark atıyolar yazık valla...
Sunduğu özellikleri çok güzel beyaz olması dışında 2897tl de bu kart için çok iyi bence ben uzun zamandır bakıyorum ve topluyorum sistem fiyat performans bir kart ben anakarta önem veririm b450 alıp da geçerdim 600-700 e ikinci el ama almışken iyisini istiyorum ben

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Full beyaz sistem güzelde çok para ya geçen gün elanura topladıkları baya iyiydi

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
Uzun bir aradan sonra yine Sistem toplamak için kolları sıvadım beyaz Sistem kurmak istedim bu sefer ve Rog Strix temalı olacak biraz pahalıya geliyor ama ikinci el sıfır karışık alicam indirimleri kovaliyorum vs her ay bir parça almayı hedefliyorum ilk parçami dün aldım bugün geldi mükemmel görünüyor hediyesi de şahane anahtarlık gelmiş kasaya takicam bunuda sizce nasıl anakart
Hayırlı olsun abi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Tilsch

80+ Bronze
Hayırlı olsun hocam.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Top Bottom