Neler Yeni

Beyblade Önerisi İstiyorum

pekiburak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
burak kara
Herkese merhaba. Küçüklüğünü yaşamamış, zamanında çizgi filmiyle yatıp kalkıp kendisine bir tane beyblade alamamış genç bir adamım şimdi. Öyle bir öğrenilmiş çaresizlik ki, bir gün olsun bu yaşıma kadar alabileceğimi düşünemedim. Şimdi almak istiyorum. Baya dümdüz mavi ejderha, duranza, durasiel gibi. yazımda bir hata varsa affola. Bizden geçti diyor bir yanım ama, bir yanım da çocukluğuma kendimi affettirmek istiyor. Nerden alınır, bir sürü atıcı çeşitleri var hangisi alınmalı. Bilen, daha önce satın alan, herhangi biri yardımcı olabilir mi.. Teşekkürler şimdiden..

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,566
İsim
Emre siyah
çok fark etmiyor ipli olanda çubuk sokup çektiğin de aynı ki piyasda yeni mallar yok (beyblade metal serisi için) eskilerden kalma ürünler var bende bakıyorum arada da adam akıllı bir şey yok nostalji yaşamak istiyorsanız nerden aldığınızın çok bir önemi yok ynai

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,478
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Herkese merhaba. Küçüklüğünü yaşamamış, zamanında çizgi filmiyle yatıp kalkıp kendisine bir tane beyblade alamamış genç bir adamım şimdi. Öyle bir öğrenilmiş çaresizlik ki, bir gün olsun bu yaşıma kadar alabileceğimi düşünemedim. Şimdi almak istiyorum. Baya dümdüz mavi ejderha, duranza, durasiel gibi. yazımda bir hata varsa affola. Bizden geçti diyor bir yanım ama, bir yanım da çocukluğuma kendimi affettirmek istiyor. Nerden alınır, bir sürü atıcı çeşitleri var hangisi alınmalı. Bilen, daha önce satın alan, herhangi biri yardımcı olabilir mi.. Teşekkürler şimdiden..
Hangi seriden istiyorsunuz hocam? Galiba bakuten shoot serisinden istiyorsunuz o yüzden maalesef önerim yok yaşım yetmedi onu izlemeye. Ama nereden alabilirim diye sorarsanız orijinalleri ikinci el uygulamalarından alabilirsiniz. Dolapta satan çok kişi var. Ama fiyatları bir tik tuzlu diye hatirliyorum koleksiyonluk ürünler olduğu için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,002,033
Üyeler
158,699
Son üye
Encarerx
Top Bottom