Neler Yeni

Beyler bı anda bilgisayarım acayip şekilde kasmaya basladi

crcket

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut karabay
Yeni aldığım 4060 ti r5 7500 f li sistem birden bire bütün oyunlarda feci bir şekilde kasmaya basladi masaüstünde hissetiriyor bunu nedenini bilen yardımcı olabilir mi acil

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Güzel bir format lazım kanka.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm

~helloworld

80+ Bronze
Yeni aldığım 4060 ti r5 7500 f li sistem birden bire bütün oyunlarda feci bir şekilde kasmaya basladi masaüstünde hissetiriyor bunu nedenini bilen yardımcı olabilir mi acil
Ekran kartı sürücün çökmüş olabilir ve ekran kartının şuan sürücüsü olmayabilir. Pek yaşayan yoktur bunu ama mevzu da zaten az bilinende oluyor genelde. Geforce experience yaz indir uygulamayı kurduktan sonra orada sürücü güncelleme/kurma kısmı var oradan bir kontrol et güncel değilse güncelle yoksa da yüklemiş olursun. İkinci olarak ciddi ısı problemi yaşıyor olabilirsin işlemci tarafında. Isı problemi bence kesin yaşıyorsundur sistem aldıysan tahminimce stok fanlı almışsındır ısı sorununu hem yaşayıp hem de başka bir sorun yaşıyor da olabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eskiden şu tip konulara erinmeden yardım ediyordum vallahi eriniyorum artık kendimin sorunu olunca bile uğraşamıyorum

crcket

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut karabay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendiliğinden düzeldi gibi fakat oyunlarda hala ekran kartı ve işlemciye göre düşük perforamns alıyorum ve çok fazla FPS dalgalanmasi oluyor 200-500 arası gibi driverlerimde güncel daha yeni guncellemistim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,860
Üyeler
151,134
Son üye
878n_el3man0
Top Bottom