Neler Yeni

Beyler Sizce Defacto'dan Aldığım Ürünler Nasıl ?

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kupon olarak var mı hala eşofmanı ve sporcu üstünü beğendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ürünler güzel duruyor
Hocam Ürünleri Sepete Ekle Kupon Sipariş Yerinde Çıkıyor Alt Limit 1000 TL / 200 TL İndirim

Ama Ürünlerin Fiyatları Arttı

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Hocam kupon olarak var mı hala eşofmanı ve sporcu üstünü beğendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ürünler güzel duruyor
dün mahsun25 kodu vardı bitmiş olabilir deneyin isterseniz

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
sweatshırt alırken altındaki lastiğin bol olmasına dikkat edin çok kötü duruyor yoksa , onun dısında bana göre çok sade arkasında buyuk baskı önünde kucuk baskısı olan tshırtleri daha çok seviyorum ben

tshırt ise benim kulllandıgım bir tshırt kalıplıysan herseyden daha güzel duruyor , ama bunun yerine su modeli daha sık giyiyorum omuz cizgisi baya yuakrda oldugu için oldugudnan daha kalıplı duruyor kız arkadasımda baya beğeniyor https://www.defacto.com.tr/defacto-fit-slim-fit-bisiklet-yaka-tisort-2403757

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sweatshırt alırken altındaki lastiğin bol olmasına dikkat edin çok kötü duruyor yoksa , onun dısında bana göre çok sade arkasında buyuk baskı önünde kucuk baskısı olan tshırtleri daha çok seviyorum ben

tshırt ise benim kulllandıgım bir tshırt kalıplıysan herseyden daha güzel duruyor , ama bunun yerine su modeli daha sık giyiyorum omuz cizgisi baya yuakrda oldugu için oldugudnan daha kalıplı duruyor kız arkadasımda baya beğeniyor https://www.defacto.com.tr/defacto-fit-slim-fit-bisiklet-yaka-tisort-2403757
Senin Attığın Tişört'te Güzel Bana Bu Denk Geldi Aldım :)

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
çanta güzelmiş kanka hepsini güle güle kullan bu arada bu sweetler falan pazarda geçen 250tl idi

Top Bottom