Neler Yeni

BEYLER SSD DEN SSD VERİ NASIL AKTARIRIZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet ikbal adak
BEYLER 512 GB SSDİ VARDI BENDE YETMİYORDU ŞİMDİ 0 SSD ALDIM 1 TB BU VERİLERİ ONA NASIL AKTARIRIM PCDE SADECE 1 ADET M2 SSD SLOTU VAR ŞUAN PCMDE 1 TB EKSTRA HDD VAR 512GB ESKİ SSD TAKILI VE ÜZERİNE WİNDOWS KURULU TEMİZ KURULUM İSTEMYİORUM ÇÜNKÜ ÇOK FAZLA OYUN İNDİ VE SAVELERİM VAR

Migi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali
SSD USB dönüştürücü al bitane ssdyi usbden bağla bilgisayarla aparat ile sonra disk klonlama uygulamalarından biriyle diski kopyala yeni ssdye ardından o ssdnin montajını yap biostan Boot option 1 i yeni ssdye çevirmeyi unutma.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet ikbal adak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD USB dönüştürücü al bitane ssdyi usbden bağla bilgisayarla aparat ile sonra disk klonlama uygulamalarından biriyle diski kopyala yeni ssdye ardından o ssdnin montajını yap biostan Bolt option 1 i yeni ssdye çevirmeyi unutma.
ben format atıcam en iyisi :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Migi

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Berk
UCUZUNU ARAŞTIRAMADIM ÜŞENDİM FİKİR VERMESİ ADINA BÖYLE BİR ADAPTÖR İŞİNİ GÖRECEKTİR. BU HARİCİ OLARAK İŞ GÖRÜR

HA DERSEN Kİ BENİM ANAKARTTA PCIE 1X GİRİŞİ VAR BOŞTA DURUYOR, BU İKİNCİ ATTIĞIM ADAPTÖRÜ ALIRSAN PC DE İKİ M2 SSD DE KULLANABİLİRSİN, SORUNSUZ. BU ADAPTÖR ANAKARTTAKİ PCIE 1X YUVASINA TAKILIYOR;

434343.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet ikbal adak

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Berk
bunu alsam 2 ssd kullanırım yani vallahı güzel icat :D anakart alıcaktım
güncelledim ikinci verdiğim adaptör uzun vade kullanım için çok daha mantıklı, senin için demiyorum ama ülkemizde anakart donanımlarını, girişleri, soketleri daha doğrusus pcie kelimesinin anlamını bile bilen kullanıcı sayısı az. bunlar genişletici yuvalardır. anakartının üzerinde 1 tane m2 girişin var diye ikinci bir m2 kullanamayacaksın anlamına gelmiyor :D

Top Bottom