Neler Yeni

Beyler TEMU'da en düşük ne kadarlık sipariş veriliyor ?

OMNCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Can Bey
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,PC
Beyler sepete ürün ekledim 980 tl üstü olması gerekiyor dedi herkes de böyle mi ?

Lucifer35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Ben ilk alışveriş yaptığımda (keşke fazla yapsaydım param yoktu 😔) ilk alışverişimde 480 ₺ di ben 4 kere yaptım sandım ki Temu 4 kargo yapacak ama yanıldım hemde çok büyük yanıldım tek kargomu 2 ye bölmüşler normalde 5 kargo olacağına toplamda (sayarlarsa ) 8 paket oluyor ben bunu korktum müşteri hizmetlerine yazdım Temu müşteri hizmetleri şunu dedi : Sevgili müşterim, birleşik gönderi, birden fazla sipariş vermiş olsanız bile, ürünlerin tek pakette gönderileceği anlamına gelir. Sipariş numarasını kontrol ettiğinizde aynı paket numarası ve takip numarası görünecektir. Diye 5 alışverişi yaparken fark ettim zaten 980 ₺ sınır gelmiş kargo israfı mı ne için öyle bir şey diyordu bence iyi olmuş ucuz diye elime her para geçtiğine nasıl olsa 5 pakete kadar dedim ama nasip değil iptal etmeyeceğim bu arada ya olursa artık 😭

Endy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Endy Ulus
Instagram
endylus_9
Discord
endylus
Beyler sepete ürün ekledim 980 tl üstü olması gerekiyor dedi herkes de böyle mi ?
evet hatta şuanda 1700tl olmuş olması lazım ama bu çokta önemli değil almak istediğin ürünleri sepete ekle daha sonra sepet tutarını 1.7k yapacak pahalı ürünleri ekleyip sipariş geç en son gereksiz ürünleri iptal edip vergi ücreti ile beraber ücret iadesi alabilirsin

OMNCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Can Bey
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,PC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet hatta şuanda 1700tl olmuş olması lazım ama bu çokta önemli değil almak istediğin ürünleri sepete ekle daha sonra sepet tutarını 1.7k yapacak pahalı ürünleri ekleyip sipariş geç en son gereksiz ürünleri iptal edip vergi ücreti ile beraber ücret iadesi alabilirsin
Bu dediğin kesin olur mu sıkıntı olmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,095
Üyeler
152,178
Son üye
Josef PC Almak :)
Top Bottom